Xenon uygulaması sonrası hata

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Xenon uygulaması sonrası hata

çağlar 52 link' Alıntı:
Ben aracıma xenon taktırdıgımda sag sol süzme far arızası verdi,balance değişti sorun ortadan kalktı.4-5 aydır sorunsuz kullanıyorum.(balance de problem olabılir)

hangi marka xenon taktırdınız acaba?

selimy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çağlar 52 link' Alıntı:
cyclone marka taktırdım...

Peki sizin kapılar açıldığında dış aydınlatma özelliği açık konumda mı?
Yani benim gibi bir problemle karşılaştınız mı hiç?

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Açık konumda hiç problem yaşamadım.istersen ustanın tlf vereyim görüş...

selimy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çağlar 52 link' Alıntı:
Açık konumda hiç problem yaşamadım.istersen ustanın tlf vereyim görüş...

Eğer problem olmıyacaksa rica etsem bi görüşeyim bakalım.
Belki ek bir ayar felan yapmak gereklidir.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konu eski fakat bazı önemli detayları aktarmak istedim. ֖ncelikle sonradan xenon yaptıracaksanız mutlaka oem denilen orijinal çıkma(mercedes-bmw-audi gibi markaların kullandığı) xenon sistemlerinden bu işte tecrübeli olan bir kişiye yaptırın. Tabi oem sistem için mecburen mercek montajı da yapılacak çünkü H seri ampul oem de yok, D seri olarak var. Yaptıracağınız kişiye de çok dikkat etmeniz gerekli kaç tane uygulamış sonuçlar neler başarı oranı nedir... -Orijinalinde merceksiz xenon kullanan istisna markalar da var 2011 honda civic gibi, far yapısı özel olan (öndeki şapka değil yansıtıcı olan kısmın özel dizaynı;  Civic de ki yuvarlak hatlı olan farlar halojen, köşeli hatlı olan xenon) sadece yolu aydınlatan.-  Piyasada olan h7 h1 gibi xenonlardan uzak durulması şart. Hele hele bizim araçlar gibi tekerlekli pc olanlarda çok büyük risk. Hiçbir şey yapmasa silecek motorunu yakıyor. Eğer sakıncası yoksa geceucusu.com u detaylıca incelemenizi tavsiye ederim.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ben servisten aracımı aldıgımda servisten cıkmadan xenon far taktırmıştım. Allah'a şükür şu ana kadar herhangi bir teknik problem yaşamadım. Ama sonuçta mercekli farlar gibi olamaz. ışığı dağıttığı için karşıdan gelenlere sıkıntı yaşatmakta. Şu ana kadar çok bir tepki almadım uzun yollarda ama karşısına geçince benim de gözlerimi alıyor. Taktırabiliyorsdanız mercek taktırın derim. yoksa halojen farlara devam edilmesnde kanımca fayda var