!!! Xenon Montajı Resimli !!! 8000 K

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler dostum verdiğin bilgi için ama çok gizli olmasına gerek duymadım açıkçası ve farı falan sökmek gerçekten çok işçilik istiyor şimdilik yerleri güzel ama dediğin gibi eğer trafik xenon için sorun yaratırsa kamufle ederiz ama senden duyuyorum ilk defa trafiğin sorun yarattığını burda yüzlerce sonradan xenonlu araç var daha bitane duymadım xenon yüzünden ceza yiyen ama xenon görünümlü ampuller yüzünden sorun yaşayan olmuş olabilir. Forumda varsa xenon yüzünden trafikle böyle bir sorun yaşayan paylaşsın bizimle:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
benim aracı bağlıyorlardı walla :mad: bakalım muayneden geçcem bu ay birşey diyecekler mi :) umarım demezler.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farların ıcınde bir demir var karsıdan gelenin gozunu almaması ıcın cogu kısı xenon takarken ampul uzun geldigi icin cıkartıyor ve buda karsıdan gelenin gozunu alıyor bende demiri cıkarmadan taktım ve kımsenin gözunu almıyor gule gule kullan

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farların ıcınde bir demir var karsıdan gelenin gozunu almaması ıcın cogu kısı xenon takarken ampul uzun geldigi icin cıkartıyor ve buda karsıdan gelenin gozunu alıyor bende demiri cıkarmadan taktım ve kımsenin gözunu almıyor gule gule kullan

Evet oğuz benim farlardada o mevcut ben o ayrıntıyı yazmayı unutmuşum ampulün üzerine geçen metal bi şapka var ben onlara hiç dokunmadım ampullerimde sorunsuz oturdu yerine o yüzden göz almıyor