xenon farr.yardım lütfen.

greenstone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım 2001 astra cd.farlarını değiştirip xenon far alıcam biraz araştırdım h7 far tipi uygunmuş ama ankarada batıkentteki carfurre'un yanında speddyy oto servisi var orda 300tl fiyat veriyolar ama aynısını ben netten buldum.sizce sorun olurmu alıp taktırsam.bide uzunlar ve sisler için xenon far rengine uygun bi far alcam.sizce sorun yaşarmıyım pek bilmgim yok yardım ederseniz sevinirim.:confused:

http://www.hepsiburada.com/modacar-...ls.aspx?categoryid=271585&productid=otm011906

http://www.hepsiburada.com/monza-x-...ls.aspx?categoryid=271585&productid=otm011771

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuçta arıza verirse sevis elinin altında olacak. netten alırsan ve arıza verebileceğini düşünürsen bi süre farsız gezmen gündeme gelebilir. bununla birlikte 300 lira iyi bir rakam. xenona uygun renk uzun far için ampul alırsan seni tatmin etmez onuda xenon istersin ;) sis işine gelirsek eğer sisleri gerçekten sisli havalarda kullanıyorsan sarı ışık her zaman daha iyidir. ancak şov amaçlı kullanıyorum diyorsan xenon belki çok abartı olur ama bluevision beyaz renkli ampul kullanırsan güzel durur..

greenstone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkler arkadaşım ayı desteği netteki de sağladığını sölüyor ama anlaşmalı bir servisi varmı onu öğrenmem gerkecek heralde.sisleri pek show için kullanmıyorum.sonunçta karşıdaki sürücüyüde rahatsız etmek istemem.ama çok karanlık yerlerde kimsenin olmadığı yerlerde kullanıyorum.ankarada pek sis olmuyor ama ne zaman nereye gideceğimizde belli olmaz.tşk ederim.:)

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternet Alıp Uygulayın Bende Sorun Yaratmadı..

Kısalara H7 Uzunlara H3 Takıldı Benim Araçta...
Kısalarda Sorun Olmuyor Ama SisLerLe birLikte Kullaninca Karşıdan Gelenler Sellektör Yakıyor Rahatsiz Edici Oluyor..

Mercek Yaptırmak Gerekiyor Far Ayarın Çok İyi Olmasi Lazim Muane'lerdende Geçmek İcin.

greenstone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım alıp taktırmakla iş bitmiyor yani.ayarları tamamen kontrol edilicek. tşk arkadaşım.sisleride değiştiriyim senin makinede güzel durmuş.

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım alıp taktırmakla iş bitmiyor yani.ayarları tamamen kontrol edilicek. tşk arkadaşım.sisleride değiştiriyim senin makinede güzel durmuş.

teşekkürler gerçekten araçta görüntü olarak çok hoş duruyor..
ben hiç bi ayar yaptırmadım muane zamanı normal ampülleri takıcam ayar yaptırıp gidicem

greenstone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki xenon farlar muayenden geçmiyomu.seninde başını şişirdim arkadaşım sadece sislerimi normal takıp gitcen tam anlamadım.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muayenede sislere bakmıyorlar. yani benimkilere bakmadılar...

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki xenon farlar muayenden geçmiyomu.seninde başını şişirdim arkadaşım sadece sislerimi normal takıp gitcen tam anlamadım.

estafurullah sislere bakmıyolar zaten ben kısalardaki xenonu cıkartıcam normal ampülleri taktırcam sonra bir far ayarı yaptırıp gitcem zaten en dikkat ettikleri nokta bu far ayarı olayı..

greenstone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım çok teşşekkür ederim.