xenon balasti

ozgur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar.
Gecen gun bi mesaj yazmistim xenonumun yanip yanip sonmesiyle ilgili.Xenon beyni tamir oluyomu diye.Anladigim kadariyla tamiri pek mumkun degil.Peki internetten sadece balast alsam benim balastlarla degistirsem acaba uyum saglar mi?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen gun ayni baslik altinda olasi durumlara cozum uretmistik. eger anlamadiysaniz neden ayni baslik altina yazmadiniz? neyse ben usenmeyip tekrar yazayim. tavsiyem eger sorun ballast ta ise cift balast ampulde ise cift ampul degistirmeniz cunku parlama hizi yada ISISINDA (renk) fark oluyor.. alacaginiz da watt i dogru secilirse birebir uyum saglar..

ozgur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorunun balastta oldugunu anladim ama tamir olup olmayacagini goremedim mesajlarda.Onun icin yeni baslik acmistim.Tesekkur ederim cevap icin

aksamci08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen gun ayni baslik altinda olasi durumlara cozum uretmistik. eger anlamadiysaniz neden ayni baslik altina yazmadiniz? neyse ben usenmeyip tekrar yazayim. tavsiyem eger sorun ballast ta ise cift balast ampulde ise cift ampul degistirmeniz cunku parlama hizi yada ISISINDA (renk) fark oluyor.. alacaginiz da watt i dogru secilirse birebir uyum saglar..

arkadaşlar lütfen bilen yardım etsin 2006 model opel vectra elegans aracım var üzerinde orjinal xenon far takımı var kısa farlar bu farların sol taraftaki nin ampülü kesti servise sordum 400 tl civarında fiyattan bahsettiler bende artvin hopa dayım buralarda imkanlar kısıtlı buna uygun ampül bulma ihtimali yokmu acaba yada marka ve modelini bilen ler yardımcı olursa çok sevinirim