Xenon Bağlatacağım Ama !!!

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120-130 ytl ye komple xenon kit takıyorlar araca 2 yıl garantili...sen bunlara ampul alacaksın arıza kiti alacaksın kablo takması vs astarı yüzünü geçer..sen dediğim gibi yap dostum

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120-130 ytl ye komple xenon kit takıyorlar araca 2 yıl garantili...sen bunlara ampul alacaksın arıza kiti alacaksın kablo takması vs astarı yüzünü geçer..sen dediğim gibi yap dostum
Aynen.Ben komple kit taktırdım gt marka 2 yıl garantili 210tl.Hiç uğraşma.

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok öyle yapalım bakalım.Elimdekileri ne yapacağım bilmiyorum ? Çıkmacılaramı versem.Orjinal Mercedes ve Audi balastı :)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben geçenlerde sis bağlattım arabaya... bi yere gittim 35 liraya bağlarım dedi ama adamın hali hareketi hoşuma gitmedi yapcağı işten pek hayır gelmez die düşüdüm....
arkadaşın güvendiği bi elektrikçi vardı topkapıda ona gittik 60 liraya bağladı tampon falan sökülmeden maşallah diim sorun yok... adam banada bi ara gel zenon takalım buna dedi ama ben şuan düşünmüorum....

adamın yeri topkapıda cep telide var bende.. opel odağa gelmeden 50 metre geride falan kalıyo.. eğer düşünürsen cep telini veriim.. hatta buluşup beraberde gidebiliriz bu aralar müsaitim okul tatil..

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben geçenlerde sis bağlattım arabaya... bi yere gittim 35 liraya bağlarım dedi ama adamın hali hareketi hoşuma gitmedi yapcağı işten pek hayır gelmez die düşüdüm....
arkadaşın güvendiği bi elektrikçi vardı topkapıda ona gittik 60 liraya bağladı tampon falan sökülmeden maşallah diim sorun yok... adam banada bi ara gel zenon takalım buna dedi ama ben şuan düşünmüorum....

adamın yeri topkapıda cep telide var bende.. opel odağa gelmeden 50 metre geride falan kalıyo.. eğer düşünürsen cep telini veriim.. hatta buluşup beraberde gidebiliriz bu aralar müsaitim okul tatil..

Hepsiburada.com'dan sipariş verdim :) ama ben hiç müsait olamıyorum.Hafta içi Hafta sonu fena yoğunum.Nasıl taktırcam bilmiyorum.Kendi servisime bırakcam oda topkapı'da olursa haberleşiriz :) mail adresini yada telini özelden yaz konuşuruz...;)