Wirelless FM Transmitter

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bende 12 cd lik jvc var. ama benim ipod ta 3672 tane şarkı var. onun için böle bişey düşünüyorum. kablo konusuna da bi çözüm bulucam artık. anladığım kadarıyla istde başaramıcak bu wirellesslar. kaset alıcam bugün baktım teknosa da var 12 ytl.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efe074' Alıntı:
ya bende 12 cd lik jvc var. ama benim ipod ta 3672 tane şarkı var. onun için böle bişey düşünüyorum. kablo konusuna da bi çözüm bulucam artık. anladığım kadarıyla istde başaramıcak bu wirellesslar. kaset alıcam bugün baktım teknosa da var 12 ytl.

ben kabloyu saklamayi basardim.
haftaya fotolarini koyarim.cokta güzel durdu. benim araba vectra b. hemen kaset calarin üzerinde ince bi bosluk var,oraya anahtarla kabloyu soktum,sonra assagiya kadar ayni bosluktan gittim.

bir resim üzerinde göstermeye calisayim..

4ic-3u.gif

kirmizi cizgi kabloyu temsil ediyor,daha sonra assa indikten sonra sari okun gösterdigi yerdeki bosluklara kabloyu sakladim,en son eflatun cizginin gösterdigi yerden cikardim. mp3 calarimi el frenimin altina koyuyorum. hic kablo gözükmüyor... tavsiye ederim

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok başarılı olmuş bence alpasch arkadaşım. bugün iş çıkışı aldığımda bende seninki gibi bişeyler denicem kablo için. öyle olmasa da bişekilde hallolur sanırım. arabada ipod çok güzel olcak ya herşeyi dinleyebilicem.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efe074' Alıntı:
çok başarılı olmuş bence alpasch arkadaşım. bugün iş çıkışı aldığımda bende seninki gibi bişeyler denicem kablo için. öyle olmasa da bişekilde hallolur sanırım. arabada ipod çok güzel olcak ya herşeyi dinleyebilicem.

küllügü kullanmiyorsan söküp,kabloyu orayada sokabilirsin. o da bir alternatif.ben sökmek istemedim.

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpasch' Alıntı:
küllügü kullanmiyorsan söküp,kabloyu orayada sokabilirsin. o da bir alternatif.ben sökmek istemedim.

ewt küllüğü kullanmıyorum bi bakarım nası durucak. çok sırıtmazsa öle yapabilirim

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı sistem kullanıyorum fakat bana sorarsanız kaset çaların ömrü kısalıyor, mp3 dinlerken sürekli o kaset adaptör dönüyor ben arada kaseti çıkarttığımda bayaa bi ısınmış oluyo...

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz o aleti elektro gitarda kullanıyoruz çok kullanışlı oluyor ama araçta pek işe yaramaz bence ses kalitesi bakımından...

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara istanbul izmir gibi büyük şehirlerde radyolar epeyce kalabalık. ancak diğer yerlerde fm wirelessler daha kullanışlı. ortada kablo vs de olmuyor

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün o kasetlerden aldım denedim arabada. ses kalitesi olarak yeterince iyi değil açıkçası. çok çok ta kötü değil rahatsız olmadan dinliyorum alıştıktan sonra. ilk taktığımda biraz garipsedim sadece sesini. onun dışında bence çok kullanışlı herkese tavsiye edebilirim. ısınma konusuna bişey diyemiycem henüz çünkü çok uzun süre kullanmadım. yarım saatlik bir sürüşten sonra çok ta fazla sıcak değildi diyebilirim.