Wi-Fi Özelliği Getirdik =)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Wi-Fi Özelliği Getirdik =)

Can bey çok teşşekkür ederim...

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Astra H ve Vectra modellerine takılan Cyclone cihazlar MCU güncellemesi ile i9 Gui kullanabiliyorlar çok ta güzel oluyor. Dilerseniz ürünün tam kodunu, ve ayarlar altından MCU versiyonunuzu yollayın bakalım güncelleme var mı?

Yapılabileceklerin sınırı yok aslında bir car pc olarak dünün işlemci ve ram elverdiğince kendiniz bile program yazarak değişik işlemler yapabilirsiniz.

İşletim sistemi aynı ise direk aynı uygulamayı yapabilirsiniz. Vınn ile ilgili vakit bulamadım cihazı tanıttım ancak bağlantıyı sağlamak için bir ağ yapılandırması oluşturmam lazım vakit bulamıyorum.

Merhaba Yazımda önerdiğim chipset RT2870, sizin kullandığınız ise AR9002U dolayısı ile registery ayarlarını girmeniz ve driveri gerekli konuma koymanız birşey ifade etmeyecektir. AR9002U için Windows Ce driveri araştırmanız gerekiyor ve ne yazık ki üreticiler mobile cihazlar için olan driverları yayınlamıyorlar. Tavsiyem 20 liraya yeni bir wifi kartı almanız olacaktır. Birinci mesajdaki wifi kartını alırsanız zaten driverı da kurduğunuzu görüyorum herhangi bir ayar değiştirmeden direk kullanabilirsiniz.

Bu arada registery import syntax hatası verse bile gerekli değerleri import ediyor arkadaşlar. Onu bende yaşamıştım ancak sorun olmuyor.

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim saolsun

tamhizmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar selam.

OEM Cihazla İnternete bağlandığımda video izlemek için winCE 6.0 Media PLayer Codec ihtiyacım var .
Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır ?
Yada OPERA Mini Browserın Media Player ozelliği var mı ?

Expose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

S.a

Paylaşım için çok teşekkürler. sayenizde cihazı internete bağladım.. yalnız videoyu izlerken bir şey fark ettim sizin cihazda hem I9  hemde D2280 klasörü ama bende sadece I9 klasörü var bu iki klasör ne işe yarıyor acaba bilgi verirmisiniz? çok teşekkür ederim..

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Expose link' Alıntı:
S.a

Paylaşım için çok teşekkürler. sayenizde cihazı internete bağladım.. yalnız videoyu izlerken bir şey fark ettim sizin cihazda hem I9  hemde D2280 klasörü ama bende sadece I9 klasörü var bu iki klasör ne işe yarıyor acaba bilgi verirmisiniz? çok teşekkür ederim..

Farklı arayüz dosyaları. Kullandığınız MCU nedir? Cihaz bizimki ile aynı mı?

Expose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Farklı arayüz dosyaları. Kullandığınız MCU nedir? Cihaz bizimki ile aynı mı?

Cihaz CYCLONE ama model sizinkilerden farklı olabilir çünkü poloda takılı :) MCU: I37VTRI7NTH3R-V2.16

birde bu cihazların OS güncellemesi nasıl oluyor bilginiz varmı OS sürümüde EN-PRIMA-256-V1.59

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Expose link' Alıntı:
Cihaz CYCLONE ama model sizinkilerden farklı olabilir çünkü poloda takılı :) MCU: I37VTRI7NTH3R-V2.16

birde bu cihazların OS güncellemesi nasıl oluyor bilginiz varmı OS sürümüde EN-PRIMA-256-V1.59

Cihazın, faturasının veya kutusunun üzerine model kodu vardır. Bana söyleyin bakalım güncellemeniz var mı?

Expose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Cihazın, faturasının veya kutusunun üzerine model kodu vardır. Bana söyleyin bakalım güncellemeniz var mı?

Model Kodu sanırım bu c7051A3 ben hiç bir yerde bulamadım :) ama sanırım OS olarak 1.74 var ama nasıl yüklenir nerden temin edilir hiç bir bilgim yok. yardımlarınız için çok teşekkür ederim..

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Expose link' Alıntı:
Model Kodu sanırım bu c7051A3 ben hiç bir yerde bulamadım :) ama sanırım OS olarak 1.74 var ama nasıl yüklenir nerden temin edilir hiç bir bilgim yok. yardımlarınız için çok teşekkür ederim..

İnanılmaz şanslısınız sürekli güncelleme alan bir cihaz, sanırım universal olduğu için. GUI v3 bile kullanabiliyorsunuz. Biz Astra J de daha v2 ye geçemedik. Bu konuyu dağıtmayalım update için farklı bir konu açayım en iyisi.

Expose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
İnanılmaz şanslısınız sürekli güncelleme alan bir cihaz, sanırım universal olduğu için. GUI v3 bile kullanabiliyorsunuz. Biz Astra J de daha v2 ye geçemedik. Bu konuyu dağıtmayalım update için farklı bir konu açayım en iyisi.

usta çok teşekkür ederim konuyu dağıttığım içinde ayrıca özür dilerim yardımlarınızı bekliyorum.. çok teşekkürler