web sayfası yapanlar anlayan arkadaşlar

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
şu bir kaç gundur işyerimin web sayfası ile sıkıntı yaşamaktayım.bana siteyi yapan şahısla daha önceki görüşmelerimizde abi sitenin ust sıralara çıkması için google ve bunun gibi arama motorlarına kayıt olması gerekli dedi olur yapalım dedim benden belli bi mebla ücret aldı.web rehberi sektör linkleri gibi rehber tarzında sitelere uye ol dedi onu kendim yaptım koca bir pazar gunu ilk başlarda ilk sayfalarda falan çıkıyorduk ama direk sitenin kendi adıyla değil üye olduğumuz siteler araçılığı ile aradım bu elemanı dedim neden böyle oluyor dedim direk kendi adımızla çıkmıyoruz dedim.abi optimizasyon yapmak gerekli dedi e dedim o kaç para şu para dedi inceledim hakkatten optimizasyon yapmak gerekli fakat benim çocuğa guvenim kalmadı o kayıt ettim ayar çektim der parayı alır yapıp yapmadığını nerden bileceğiz tanıdığım başka biri var o bu anlattığımdan üç kağıtcı onunla konuştum.abi diyor senin site google falan kayıt edilmemiş işte sex içerikli site linki var onun için google seni onaylamıyor falan filan attı tuttu bilgisayardaki guvenlik programıda benim sitenin adını gördumu kırmızı uyarı veriyor dikkat diye kafam karıştı

şimdi bu işlerden anlayan durust bir arkadaşa ihtiyacım abi senin site şu durumda bu durumda diyecek ne yaptığını bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun site adresi :www.bakirdekor.com incelesin görüşelim

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Google'a indexleme yaptırmak için para vermenize gerek yoktu,bunu çoğu firma ücretsiz yapıyor. Siteyi yapan kişide biraz üç kağıtçılık varmış maalesef.

Google'a indexlenmesi için sitenizin kodlarının arasına anahtar kelimeler eklenmesi gerekiyor.

Ben yardımcı olmak isterdim ama yeterli kalitede yapamıyorum siteleri,biraz daha geliştirmem gerek kendimi.

Ama bildiğim,işini doğru dürüst yapan ve google'da üst sıralarda çıkaran bir firma var Bursa'da. Size yardımcı olurlar. Eğer ilgilenirseniz pm atın ben firmayla ilgili bilgileri vereyim size. Arar kendiniz konuşursunuz...

volume81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
site çok dandik hazır sistemi düzenleyip vermişler site isterseniz ben yapabilirim fakat google indexleme işi hakikatten ince bir iş ve bilmeyen insanlar yüzünden sitenizin adı kara listeye bile girebilir.

eger google hakkında birşey öğrenmek ve kafanıza takılan bişey olursa düzcede bu işi profesyonelce yapan bir arkadaşım var sizi ona yönlendirebilirim. :)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
optimizasyon, ha diyince olmuyor, sabırda gerekli. İşi bence profesyoneline yaptırmakta fayda var.

r10.net'ten yardım alabilirsiniz.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
fikirlerinize katılıyorum optimizasyon ha deyince olmuyor bir ayda sürer 6 ayda sürer onun bilincideyim ama işin sonunda tansiyonum şekerim düşmesin bahsi geçen arkadaşlarla irtibata geçeceğim

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
opelim netten yapacak arkadaşlar varmı peki bu bahsettiğim konuları

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece google a kayıt yapmak problem değil zaten. ücretsiz kendin bile yapabilirsin. ama bazı domain ler var belli bir ücret karşılığında değişik yollarla 100lerce arama motoruna kayıt yapıyorlar. ama öyle kayıt yaptırdık hop hemen çıkalım yok. biraz zaman geçmesi lazım. sitenizin trafiğine göre aramalarda listelenmesi değişir. benim kendi hazırladığım basit bi web sitesi vardı google da 1 ve 2. sıralarda çıkıyordu. öyle para filanda vermemiştim.

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.tarikcayir.com

kardeşim temasa geç tarıkla sever beni abisi gibi. beni söyle gerekeni yapar o elinden gelen bişey varsa. sitenide düzeltir vs vs vs. sağlam çocuktur sorun olmaz

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
abi senin eleman çok uyanıkmış, örümcekler algılasın diye sayfanın üstüne şunu yazmış minicik puntolarla:

BAKIRDEKOR ~ Bakir Bakirci Bakirci Ziya Usta Bakir Dekor Bakirdekorasyon Online Alışveriş Sitesi , PİRİNÇ OCAKBAŞI DAVLUMBAZ ŞÖMİNE MANGAL IZGARA KEBAP OCAĞI CEZVE
ÇAYDANLIK ÇATI SHINGLE ŞINGIL MEBRAN ARDUAZ ARDUVAZ DERE OLUK KAPLAMA GİYDİRME Kebapci , kendin pişir kendin ye , sömine,mangal,barbekü,ocakbaşı,davlumbaz,ferforje,çeşme , imalatı,ihracat,toptan, perakende, satış ocakbaşi,mangalcı,mangalimalatcısı,davlumbaz imalatçısı,ocakbası imalatı,ocakbasi imalati,ocakbaşı imalatçıları,bakır işleme,bakırcılık,bakircilik,bakır işleme ürünler,bakırdan yapılma malzemeler,neden bakır,ocakbasi,davlumbaz,davlunbaz,şömine,somine,çeşme,cesme,fountain,döküm çeşme,döküm çeşmeler,doküm çeşme,dokum cesme,cesme modelleri,çeşme modelleri,ferforje,ferforge,grill,barbecue,bakır,bakir,bahce mangali,bahçe mangalı,bahce mangali,ferforje ürünleri,ferforje urunleri,bakir tablo,bakır tablo,mangal ocakbaşı,mangal ocakbası,şömine maşa,somine masa,ihracat,imalat,bakirdekor,bakirci,bakırcı,bakir davlunbaz,bakır davlumbaz,,
bakir mangal,bakir,bakirdekor bakir,bakirdekor bakır,bakirdekor ferforje,bakirdekor ferforge,bakirdekor mangal,bakirdekor barbekü,bakirdekor şömine,bahçe,garden,bahçe mobilyaları,bahce mobilyaları,bahce ürünleri,bahçe ürünleri,
garden products,COPPER,mangal keyfi,MANGAL KEYFI,EL SANATI,el sanati,bahçe keyfi,BAHCE KEYFİ,MANGAL PARTISI,mangal partisi,ocakbaşı,ocakbasi,ızgara,izgara,ızgara,fireplace,fountain,hoods,copper,tools,screns,chemine,dokum,döküm,posta kutusu,kahveci güzeli,kahveci güzeli,şömineci,somineci,kebap ocagi,kebap ocağı,bakirci,MANGAL,BARBEKÜ,BARBEKU,OCAKBASI,OCAKBAŞI,DAVLUNMAZ,DAVLUMBAZ,ŞÖMİNE,SOMINE,FERFORJE,FERFORGE,
GRILL,BARBECUE,BARBEQUE,BAKIR,BAKIRCI,BAHCE MANGALI,MANGAL,FERFORJE URUNLERI,BAKIR,BAKIR TABLO,BAKIR MANGAL,BAKIR OCAKBASI,ÇEŞME,CESME,POSTA KUTUSU,ŞÖMİNE MAŞASI,MASA,DUVARÇEŞMESİ,İTHALAT,MANGALCI,İHRACAT,İMALAT,İSTANBULHAVALANDIRMA SOĞUTMA ÇAY KAZANI KAZAN İSKENDER TABAĞI KÜNEFE TABAĞI ŞAMDAN SEMAVER TEPSİ MANGALBAŞI HEDİYELİKEŞYA İŞLEME KALAY CİLA BAKIM ONARIM ÇİNKO KURŞUN DÖNER OCAĞI DÖNER ŞÖMİNE BARBEKÜ KAPAĞI MENFEZ bakır dekorasyon 1960 yılında istanbulda kurulmuştur.firmamız başlıca ocakbaşı,davlumbaz,davlunbaz,barbekü,şömine,barbekü kapakları ,şömine kapakları,şömine siperliği,bahçe barbeküleri,mangal,ızgara,köfte ocağı,kebabçı ocağı,mangalbaşı,kendin pişir kendin ye,döner ocağı,kömürlü döner ocağı,iskender tabağı, künefe tabağı,endüstriyel mutfak,bakır çatı,bakır dere,bakır oluk,şıngıl,shıngle,arduaz,çatı
yapmış bari beyaz falan yazıp sayfanın sonuna koysaymış da bi işe yarasaymış. daha meta tag kullanmayı bilmeyen adamdan web master olmaz. sen bu elemandan bir an evvel kurtulmaya bak bence...