Vurup kaçma hadisesi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün ordan oraya koşuşturmaların sonucunda araba kaportacıya çekildi, tampon farlar v.s söküldü, yeniden toplandı eskisinden daha güzel oldu. Ne gariptir ki insanlar zenginledikçe ruhları fakirleşiyor. Önce atarlı giderli konuşmalar, benim geri basmayışım sonucu sözde olayı tatlıya bağlama amaçlı ayağına kadar 30km uzağa çağırmalar, bi şekilde gidişimle birlikte arabama "bişeyi yok ki bunun" tespiti koyulması komiktir. Kimse madur olmasın diyerek orta yolu bulmaya çalışmamı "benden para koparmaya çalışıyosun" şeklinde yorumladığı bile oldu zengin zatın, sanki sıfır BMW 5.25'e biniyormuşum, zaten arabam hurdaymış...
Neyse ki geçici işim satıcılık, günün 8 saati insanlara ayakkabı satıyorum, geri basmadım kimseyi de kırmadım, söylenenleri de sineye çektim ki araba günlerce yatmasın mundar olmasın...

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
ee sonra noldu :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ağız yüz eğdi herif, yok çoluğundan çocuğundan çıkar yok sen çakallık ediyosun diye. Onun adına ben utandım, sırf sahip olduğu et entegre tesisi 2-3milyon dolar ederinde, maddiyattan bol ama bazı şeylerden bir hayli kısıtlı insan evladı. Gittik kaportacıya, o da köpeği belli ki o da ağız yüz etti bişeyi yok diye. Çıktım gittim Opel parçacısına. Tampon, tampon demiri, 2x dodik(çamurluk ağız plastiği) panjur , amblem aldım. 300 lira tuttu. Asgari ücretle çalışıp kimseye laf söyletmem kanka.

Gittim kelepir bir boyacı buldum, 22gün boyacıda kaldı araba. Kötünün iyisi şeklinde boyattım arabayı. Boya kodu olarak BMW M4 Austin yellow isminde rengin kodunu kullandım, yeşile değil kahverengiye çalıyor araba. 1250 lira tuttu kaportadaki ezikler göçükler, tampon v.s aldığım parçaların montajı ve boya...

Şöyle bi resim çekiverdim bugün, leş gibi kirli hali bile temiz gözüküyor arabanın, kötünün iyisi boya ama ucuz araba için fazla bile sayılır :) Konuya atayım resimleri :)

12440786_1041877245861968_5920574983142510676_o.jpg

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun. Benim de yakın zamanda başımdan buna benzer bir olay geçti, şanslısınız ki siz vuranı bulmuşsunuz, ben bulamadım. Hoş bulamamış olsam, vuranın yararına aslında.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
doğru diyon kanka. bazı adamların parası çoğaldıkta duyguları da aynı oranda kıtlaşıyor. baya adam olmuş kerata ama :) xxx sarısı desene sen şu renge, BMW M4 Austin yellow falan çok marjinal :D

bu arada geçmiş olsun. ucuz atlatmıssın. Geçenlerde sanayiye bir adam geldi vectra b ile. kamyon geri geri gelirken sol farın ordan takmış dorseyi. far paramparça, tamponun o kısmı çatlamış, kaputta 2cm kadar bükülmüş. dıştan görünen bu. adam 200-300 lira para almış göndermiş kamyoncuyu. farı söktüler bi baktık abi, şaseyi de patlatmış, radyator kulaklarını falan bişeyler bişeyler. adama nerden baksan 1000lira masraf çıktı. bi daha nerden bulacak kamyoncuyu falan... sıkıntılı ve can sıkan işler.