vites yardımı

yihit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhabalar... benim sorunum vitesle ilgili:confused: araba boştan 1. vitese çok zor geçiodu daha sora zamnla yumusadı ve şimdi istemedigim kadr yumusak oldu arabayı 1 takmaya çalsıorum kendime kadar var gucumle çekiorum ama araba 3 e geçio 2 gundur.. ayrıca araba geriye takıorum tam geçio ama ayagımı debiryajdan yavasca kaldırınca şanzımandann gıcırtı gelio araba istop edio ayni tam geçmio ama vites kolu tam oturuo sizce sorun nerdedir? tahmini olarak kaça patlar? şimdiden teşekurler... :help::help::help::help: Bu arada arabanın modeli=99' CORSA 1.4 GLS

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
arkadaslar merhabalar... benim sorunum vitesle ilgili:confused: araba boştan 1. vitese çok zor geçiodu daha sora zamnla yumusadı ve şimdi istemedigim kadr yumusak oldu arabayı 1 takmaya çalsıorum kendime kadar var gucumle çekiorum ama araba 3 e geçio 2 gundur.. ayrıca araba geriye takıorum tam geçio ama ayagımı debiryajdan yavasca kaldırınca şanzımandann gıcırtı gelio araba istop edio ayni tam geçmio ama vites kolu tam oturuo sizce sorun nerdedir? tahmini olarak kaça patlar? şimdiden teşekurler... :help::help::help::help: Bu arada arabanın modeli=99' CORSA 1.4 GLS

eğer pedalların altında kalın paspas varsa debriyaja tam basamıyor olabilirsin...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yerıne 3 e gecıyrsa vıte kol ayarındandır

karasahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyajla ilgili bi sorun olduğunu zannetmiyorum

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj vites dişlilerinden çıkan gücü tekerleklere aktarma ile ilgili aktarma organıdır. vitesin hangi dişliye geçeceğini debriyajın ne kadar basıldığı belirlemez.