Vites Geçişi Anormalleşti

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vites Geçişi Anormalleşti

OGOKTAS link' Alıntı:
Burak konuyu yeni gordum, gecmis olsun. Uygun bir zamanda Yarik Bey e goturursen kisa surede halleder ayni zamanda aracinda genel kontrollerinode yapar.

Abi teşekkür ederim. Aslında bu aralar sorun çıkarmıyor enteresan bir şekilde, bir de işler acaip yoğun fırsat bulup gidemedim henüz servise. Bir yerlere sürtündüğü çok belli olan bir mekanizmanın (rutin kemikli geçiş değil kastım, zira ona alışmıştım, yukarıda bahsettiğim sorun bambaşka bir şey) şu aralar sorun çıkarmamasını aklım almıyor, kendini mi yağlıyor ne yapıyor valla çözemiyorum :) Normalde aracımı aldığımdan beri Opel Gerçek'e giderim; orada Hasan veya İsmail ile çözeriz sıkıntıları; ama burada yazılanlardan dolayı ve bir defa tanışma şansı bulup ilgisini çok beğendiğim Tarık Bey'e gitmeyi düşünüyorum bundan sonrası için.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Burak konuyu yeni gordum, gecmis olsun. Uygun bir zamanda Yarik Bey e goturursen kisa surede halleder ayni zamanda aracinda genel kontrollerinode yapar.

Özdemirim Yarık Bey, Tarık'ın yanında çalışıyor herhalde. (:)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

GNSpower link' Alıntı:
֖zdemirim Yarık Bey, Tarık'ın yanında çalışıyor herhalde. (:)

005hihih 005hihih

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Özdemirim Yarık Bey, Tarık'ın yanında çalışıyor herhalde. (:)

Düzelttim, tablette yazdıklarımda benzer sorun çok oluyor, artık tablette yazınca hem paylaşmadan hem paylaşınca okuyorum varsa bi sorun düzeltiyorum. :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Abi teşekkür ederim. Aslında bu aralar sorun çıkarmıyor enteresan bir şekilde, bir de işler acaip yoğun fırsat bulup gidemedim henüz servise. Bir yerlere sürtündüğü çok belli olan bir mekanizmanın (rutin kemikli geçiş değil kastım, zira ona alışmıştım, yukarıda bahsettiğim sorun bambaşka bir şey) şu aralar sorun çıkarmamasını aklım almıyor, kendini mi yağlıyor ne yapıyor valla çözemiyorum :) Normalde aracımı aldığımdan beri Opel Gerçek'e giderim; orada Hasan veya İsmail ile çözeriz sıkıntıları; ama burada yazılanlardan dolayı ve bir defa tanışma şansı bulup ilgisini çok beğendiğim Tarık Bey'e gitmeyi düşünüyorum bundan sonrası için.

Tekrar geçmiş olsun, tanıdığın güvendiğin ustan varsa onlarda çözer sorununu diye tahmin ediyorum. Benim forumdan önce tanıdığım Opel servis yetkilisi yoktu, Tarık Bey'i tanımamıza forum vesile oldu.