videodaki yapılan şey her araçta var mı ...

tedirgin_08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bügün izlerken 9:27 dakikadaki şey dikkatimi çekti.. ilk defa gördüm sizde izlerseniz ne demek istediğimi anlarınız ..

bu olay her araçta varmı.. yada şöyle söyleyeyim.. eğer varsa.. aracın kazalı olup olmadığını buralardan anlayabilirmiyiz..veyada bakan yerler varmıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=4ujYLChzPFQ

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bügün izlerken 9:27 dakikadaki şey dikkatimi çekti.. ilk defa gördüm sizde izlerseniz ne demek istediğimi anlarınız ..

bu olay her araçta varmı.. yada şöyle söyleyeyim.. eğer varsa.. aracın kazalı olup olmadığını buralardan anlayabilirmiyiz..veyada bakan yerler varmıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=4ujYLChzPFQ

bizim araçlarda yoktur o. adamların menteşe pimleri vida tipi anladığım kadarıyla ve gevşeme kontrolü için yapılmış bişeydir muhtemelen. bizimpimler geçmeli bu tarz bişi mümkün değil o yüzden...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bentley gibi bir marka bence kaza ile ilgili olarak uğraşmaz bu tip şeylerle... Zaten sattıkları araçlar sınırlı sayıda. Kazalı olsa dahi çok rahat anlarlar.

Ama güzel fikir. Seri üretim yapan markalar için bence çok iyi bir kontrol mekanizması. Gerçi bizim ustalar onun da bir çaresini bulur elbet...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamanla silinir bence kalıcı olmaz.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav ortadan kesip 2 arabadan bir araba yapıp tavanı lokal boyayıp değişen yok diye araba kaktıran yurdum zanaatkar ustaları,daha doğrusu çakalları,ona bi formül uydurması için bi çay bi sigara içmesi kafii...