Vergi Levhası İndirimi

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sıfır km araç alırken bazı markalar işyeri sahiplerinin vergi levhasını göstermesi durumunda 6000 ytl ye kadar indirim yaptığını öğrendim bi tanıdığım sıfır km opel vectra 1.6 comfort deri koltuk 33.700 aldı merak ettiğim acaba bütün markalarda bu şekilde indirim uygulaması varmı ve indirim oranları nedir?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
merhaba.ben de vergi levhası indirimiyle corsa d aldım.ama indirim öyle 6 bin lirayı bulmadı:) 1000 ytl kadar az ödedim sadece.
vectra için verilen fiyat çok iyiymiş.

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun okican Acaba bitane vectra dahamı alsam 33.700 güzel fiyat 1000 ytl pekte fazla bişe değilmiş :) birde şöyle bir indirim var daha öncede opel kullanmışsan eğer 2000 ytl de ordan indirim yapıyolarmış

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla 33.700 çok cazip fiyat.bu kasa üretimden kalksa da fiyat/performans oranı çok yüksek bence.

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel bir durum vardır o 6000 ytl indirimde. Mesela araç teşhirde 1 yıldan uzun süre kalmıştır, ya da bi arızadan dolayı tamir falan görmüştür. Tabii bu durumu satıcılar pek gündeme getirmezler. Vergi levhasına falan gerek yok, eğer biraz çingen pazarlığı yaparsanız zaten çoğu bayi kendisi düşüyor fiyatta. Özellikle teşhirde uzun süre kalmış araçlarda bu durum oluyor. Not: Tamir görmüş derken (mesela tırda gelirken soldan bi darbe alıyor, serviste doğrultup boyayıp koyuyorlar satışa)

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşmüyor abi. vergi levhan varsa 1000 ytl karın var. bunu opel istiyormuş. benimle birlikte araba almaya gelen bir abime 1000 ytl fazla fiyat çektiler. çok konuştuk çok tarıştık ama olmuyor dediler

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler bi arkadaşımında telefonuna sms gelmiş opel vectra indirimle beraber 34bine veriyolarmış

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasalar allak bullak, şu sıralar her şey olur :S
34.000 ytl çok iyi fiyat ama para yok. Zaten bu fırsatlar hep işlerin düşük gittiği zamanlarda çıkar :D

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en fazla 1.000 ytl düşüyorlar

merhaba arkadaşlar
yeni astra sedan 1.6 sp+pp+kartel koruma ile birlikte fiyat araştırırken İzmir e kadar fiyat aldım.Şahıs olarak en son İzmir den 34.300 fiyat geldi. Ankara dan 34.400 ytl fiyat aldım ve vergi levhası indirimi ile birlikte 33.400 ytl ye geldi. Uzun lafın kısası her yerde en fazla 1.000 ytl uyguluyorlar. Vectra için ise farklı bir durum vardır diye düşünüyorum. eğer dediğiniz gibi ise çok iyi fiyat. hayırlısı olsun.