vectramızın arka tekerleri hareket etmiyomuş

mumies

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nekibuyani.tr.cx
slm arkadaşlar. sabah peder bey aradı. arabayı sabah çalıştırmış vitese takmış hareket edecek arka tekerler kilitlenmiş kıpırdamıyo ön tekerlerde hareket varmış ama arka tekerlerden acayip ses geliyomuş. Anlayacağınız kıpırdayamamış yerinden. Sizce sorun nedir. El freninden yapabilirmi.? Teli koparsa arka tekerler kitli kalırmı. Bizim peder biraz el frenine fazla asılırda... Birde gece çok soğukmuş donmuş falan olurmu. arabanın her tarafı donmuş çünkü.:cry:

Bi yardım arkadaşlar. araç vectra B 1.6 2000 model

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle el fireni geceleri soğuk havalarda çekili bırakılmaz bu şekilde bırakılırsa el fireni balataları disklere yapışarak donar

mumies

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nekibuyani.tr.cx
Bu arada yeni öğrendim arka tekerler geri geri gidiyomuş amam ön ön gitmiyomuş bu nasıl sorun ya kafayı yicem

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımmm ilginç bir sorun kampana yapıştı desek nasıl arka arka gider onu anlamadım

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş vectralar böyledır gerı gerı gıder ancak ön ön gıtmez.arka tekerın önunden elını arabanın altına soktugun zaman halatı göreceksın halatı ılerı gerı saga sola salla kendılıgınden bırakır

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya B Kasalarda Bİ Halat Sallaniyo Yandan Sİnİr Bİ Goruntusu Var Sayden Nİye Oyle SallandirmiŞlar Anlayamadim

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
Ya B Kasalarda Bİ Halat Sallaniyo Yandan Sİnİr Bİ Goruntusu Var Sayden Nİye Oyle SallandirmiŞlar Anlayamadim
onun ayagaı varda kırıldıgı ıcın oyle oluyor kalın plastık kelepceyle baglıyorum ben kopana kadar garantılı:D

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elfreni çekiliyse donmuştur