vectra'mı aldımmm :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 te 150 mi :) O arabaya hakaret olur o hızı o araba zorlanmadan 3. viteste çeviriyor zaten :D Tabi bu işin esprisi o kadar zorlamaya gerek yok ama yapıyor bunu biliyorum :) Tabi daha önce de a kasa vectran olduğu için neler yapacağını sende çok iyi biliyorsun.Araç kaç model kaça aldın?

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 te 150 mi :) O arabaya hakaret olur o hızı o araba zorlanmadan 3. viteste çeviriyor zaten :D Tabi bu işin esprisi o kadar zorlamaya gerek yok ama yapıyor bunu biliyorum :) Tabi daha önce de a kasa vectran olduğu için neler yapacağını sende çok iyi biliyorsun.Araç kaç model kaça aldın?

sıkıştırmadım şimdi kıyamam ben ona :) sadece 4.viteste 150ye aktığını gördüm şuanlık o :) 93 model 1.8 gl atiker lpg 11 ay muayne var lpg işli klima 2 cam otomatik alarm vs vs 8.000 liraya aldım.

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. kazasız belasız. iyi günlerde kullanman dileğiyle. görsel olarak ne düşünüyorsun?

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. kazasız belasız. iyi günlerde kullanman dileğiyle. görsel olarak ne düşünüyorsun?

görsel olarak sizin fikir ve önerilerinizi alıcam ama düşüncemde:

spor yay

15-16 bbs yada brock ofsetli bir model

ön tampon altı lip

camlara film

Gt spoyleri ve yan marşpiyeller

sis farı

logosuz panjur (elle yapmayı planlıyorum)

bu tür düşüncelerim var zamanla

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spor yay

ön tampon altı lip

camlara film

sis farı

Vay çok canlı bir A kasa olucak demek :)

Valla ben benim 1.8 e gt abs plastik orijinal spoileri çok zor buldum. Marşpiyelleri hala kolluyorum. İnşallah bulursun hatta belki bir çiftte bana bulursun umarım :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spor yay

ön tampon altı lip

camlara film

sis farı

Bence hiç bozma orjinalini.Gittiğin erde orjinal haliyle daha karizma duracaktır.Bir de 94 olsa imiş daha iyiymiş.Döşemeler ve torpidoda bir kaç ayrıntı daha değişik 94 modellerden itibaren.Ama şimdilik araç fiyat olarak iyi.Bir de resimleri görelim o zaman tam yorumlarız.Ama önemli olan senin içine sinerek binmen.Sen içine sinerek kullandıktan arabanı sevdikten sonra gerisi teferruat :)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hiç bozma orjinalini.Gittiğin erde orjinal haliyle daha karizma duracaktır.Bir de 94 olsa imiş daha iyiymiş.Döşemeler ve torpidoda bir kaç ayrıntı daha değişik 94 modellerden itibaren.Ama şimdilik araç fiyat olarak iyi.Bir de resimleri görelim o zaman tam yorumlarız.Ama önemli olan senin içine sinerek binmen.Sen içine sinerek kullandıktan arabanı sevdikten sonra gerisi teferruat :)

94de görsel olarak farklılık nedir ? saat dijital bundan bakşa ne fark var ?

orjinalliğini bozcak aşırı birşey olmıycak donanım ekliycem bi bozcak olan jant olcak oda zaten gösterişi olması için :)

resimleri yarın eklerim gerçekten gaz yemesi yürürü gideri hızlanması çok iyi şuanlık bir sorun yok sanayiye çıkıp elini ayağını toparladıkmı kral biziz inşallah :)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay çok canlı bir A kasa olucak demek :)

Valla ben benim 1.8 e gt abs plastik orijinal spoileri çok zor buldum. Marşpiyelleri hala kolluyorum. İnşallah bulursun hatta belki bir çiftte bana bulursun umarım :)

gt spoyler orjinal GM bulmuş durumdayım fiyatta anlaşma yolundayım marşpiyel konusunda yarın sanayide çıkmacım var onda bulcağımı umuyorum hiç bulamadım fibercide aynı model yaptırcam

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94de görsel olarak farklılık nedir ? saat dijital bundan bakşa ne fark var ?

orjinalliğini bozcak aşırı birşey olmıycak donanım ekliycem bi bozcak olan jant olcak oda zaten gösterişi olması için :)

resimleri yarın eklerim gerçekten gaz yemesi yürürü gideri hızlanması çok iyi şuanlık bir sorun yok sanayiye çıkıp elini ayağını toparladıkmı kral biziz inşallah :)

Evet sadece dijital saat ve ısı göstergesi var farklı olarak. Dış görünümde de 95 lerde füme sinyalli stoplar var zaten sende biliyorsundur. Bunlar dışında 93-94-95 lerde bir fark olduğunu bilmiyorum ben :)