vectrama jant aldım

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
gecen açmış olduğum konuda jant aldığımı ve boyayacağımdan bahsetmiştim ama herkesi kendim gibi bilmemem gerekiyormuş parasını vermiş olduğum urunu başkasına satınca bende o kişiyle alış veriş yapılmayacağını anlayıp başka arkadaşımdan jant aldım 700 tl verdim artı lastikleride şimdilik çıkma aldım toplamda 900 tl ye mal oldu 16 jant 5*110 bijon aralığı opellerin 5 bijon olanlarına jant bulmak ayrı bir dert genelde 5*108 veya 5*112 var ki siz sakın aldanıpta 5*110 olan aralığa 5*112 taktırmayın balanscıyla arkadaş olursunuz .aldığım jantların resmide budur beğeninize sunuyorum.lastik ebatlarıda 205*55*16 dır.
tork356.jpg
http://img811.imageshack.us/img811/7087/tork356.jpg

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle abi tek suç Herkesi Kendin gibi bilmek bu hayatta olsun bu daha iyi olmuş Allah kaza bela vermesin güle güle kullan

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen açmış olduğum konuda jant aldığımı ve boyayacağımdan bahsetmiştim ama herkesi kendim gibi bilmemem gerekiyormuş parasını vermiş olduğum urunu başkasına satınca bende o kişiyle alış veriş yapılmayacağını anlayıp başka arkadaşımdan jant aldım 700 tl verdim artı lastikleride şimdilik çıkma aldım toplamda 900 tl ye mal oldu 16 jant 5*110 bijon aralığı opellerin 5 bijon olanlarına jant bulmak ayrı bir dert genelde 5*108 veya 5*112 var ki siz sakın aldanıpta 5*110 olan aralığa 5*112 taktırmayın balanscıyla arkadaş olursunuz .aldığım jantların resmide budur beğeninize sunuyorum.lastik ebatlarıda 205*55*16 dır.
tork356.jpg
http://img811.imageshack.us/img811/7087/tork356.jpg

aracınızın rengi nedir? siyah ya da kırmızıysa çok yakışır.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlar güzel vectraya yakışır hayırlı olsun
ancak çıkma lastiklere nasıl güveniyorsunuz şaşırdım o kadar harcama yapmışken biraz daha verip yeni lastik almak daha mantıklı geliyor bana sonuçta 4 lastik üzerinde gidiyoruz

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ancak çıkma lastiklere nasıl güveniyorsunuz şaşırdım o kadar harcama yapmışken biraz daha verip yeni lastik almak daha mantıklı geliyor bana sonuçta 4 lastik üzerinde gidiyoruz

Temizse neden güven olmasın ki şahsen bende çok düşünüyorum

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun araçlarımız aynı renk bakalım angellar vede jantlar nasıl duruyor?

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
şimdi muayne istayonlarında bile 3 mm diş kalınlığı yeterli oluyor lastik diş kalınlığı ölçen aletler var lastikçilerde bir malzemeyi satarken bunları göz onunde bulunduruyor sizde alırken bu milimetre olayına lastiğin içinde yama olmadığına yanaklarında ve tabanında balon olmadığına dikkat ederseniz pek sorun olmaz sanırım