vectram su alıyo:(

edirneli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gecen akşam edirnede acayip derecede yağmur vardı o akşam da edirne içinde oldukça yol yaptım su birikintilerinden gectim (hızlı) sabah arka sol koltuğun ıslak olduğunu farkettim arka koltuğu kaldırdığımda çok ıslandığını gördüm acaba neden kaynaklanmıştır nasıl çözüme kavuştururum önerilerinizi bekliyorum

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı lastiklerini kontrol et ordandır büyük ihtimalle

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gecen gün astrayala önümü göremiyeek kadar yağmurda 2 sa yol yaptım ama hic bi şey olmadı büyük ihtimal kapı lastiklerinden yada camurlukta cürük var (cok uzak ihtimal) yada girdiğinj su arabanın boyunu astı yada amotisör baslarından alıyo yada camdan

edirneli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende o gece kendi arabamı bırakıp bir ara amcamın astrayı aldım onunllada yol yapmak zorunda kaldım onda sorun yok hemde uzun yol yapmama rahmen önerileriniz için sağolun arkadaşlar yarın ben bir baktırayım en iyisi

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camın öncesinde büyük ihtimalle kırılmıştır. camı iyi yapıştıramadılar, akan noktayı maalesef sen tespit edeceksin.

veya arabanda müzik tesisatı falan için orayı burayı deldirdiysen ondan da olabilir.

sorun etme, kolay işler.

edirneli' Alıntı:
bende o gece kendi arabamı bırakıp bir ara amcamın astrayı aldım onunllada yol yapmak zorunda kaldım onda sorun yok hemde uzun yol yapmama rahmen önerileriniz için sağolun arkadaşlar yarın ben bir baktırayım en iyisi

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arka camı içerden yukarı doğru bastır üst kısımdaki silikon kesin salmıştır kendini camcıya gitt hallettir başka sorun yokk arkadaşımm bu vec b lerde hastalıktırr.

edirneli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
arka camı içerden yukarı doğru bastır üst kısımdaki silikon kesin salmıştır kendini camcıya gitt hallettir başka sorun yokk arkadaşımm bu vec b lerde hastalıktırr.
içime su serptin usta sağolasın

edirneli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt_35li' Alıntı:
cevap bekliyoz yaptırınca haber ver
ok arac suan babamda birkaç gün bende olmıcak geldiğinde bu konuyla ilgilencem sonucu aktarırım yardımlarınız için sağolun arkadaşlar