Vectracilar!..

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tum vectracilara selam. size bir sorum olacak. Ben arabami satmayi planliyorum. ama kac para yapar size bir sormak istedim.
Arabam;
1997 model 2.0 CD modeli Otomatik vites. Renk Zeytin Grisi Ve otomatik sunroof var. Klima dijital otomatik. Yani arabada her sey mevcut. 1 hafta once 4 adet NOKIAN 195/65R 15 95H tipi lastik taktirdim. arabada daha orjinal istepne yepisyeni duruyor. kilometresi 119.600km. Arabanin her hangi bir yerinden kazasi yok. Uzerinde calismayan hic bir opsiyonu yok. her sey saglam calisiyor. daha orjinal tamponlari uzerinde. (hani tamponda ufak-tefek cizikleri saymazsak) 2 ay once 120.000 bakimi yapildi, Trigerden alternator kayisina kadar tum kayislari, alternator, aku hepsi sifirlandi. motor karbon temizligi makina ile yapildi. sanzumandan en ufak bir ses dahi gelmiyor. yani gercekten bir problemi yok.
sizce ben arabami satmak istesem kac paraya satabilirim. sizlerin sadece dusuncelerinizi ogrenmek istiyorum. ilgileriniz icin simdiden tesekkurler.

kf447

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tum vectracilara selam. size bir sorum olacak. Ben arabami satmayi planliyorum. ama kac para yapar size bir sormak istedim.
Arabam;
1997 model 2.0 CD modeli Otomatik vites. Renk Zeytin Grisi Ve otomatik sunroof var. Klima dijital otomatik. Yani arabada her sey mevcut. 1 hafta once 4 adet NOKIAN 195/65R 15 95H tipi lastik taktirdim. arabada daha orjinal istepne yepisyeni duruyor. kilometresi 119.600km. Arabanin her hangi bir yerinden kazasi yok. Uzerinde calismayan hic bir opsiyonu yok. her sey saglam calisiyor. daha orjinal tamponlari uzerinde. (hani tamponda ufak-tefek cizikleri saymazsak) 2 ay once 120.000 bakimi yapildi, Trigerden alternator kayisina kadar tum kayislari, alternator, aku hepsi sifirlandi. motor karbon temizligi makina ile yapildi. sanzumandan en ufak bir ses dahi gelmiyor. yani gercekten bir problemi yok.
sizce ben arabami satmak istesem kac paraya satabilirim. sizlerin sadece dusuncelerinizi ogrenmek istiyorum. ilgileriniz icin simdiden tesekkurler.
Resimde ilave etsen daha iyi olurdu...

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar baya bir yogunum ve bir de havalar hep yagisli gitti. araba camur icinde idi, daha uye profilime bile ekleyemedim. ama bu hafta sonu insallah, guzel bir yikattirayim sonra da fotografliyacagim.

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 cd 156.000 km'de bakımlı aracım 10.500 YTL'ye gitti.

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasim seninki harbiden 10.500 e ucuz gitmis. ama benim arabayi bir yakin gordu ve 13.000 YTL ye sat diye yalvariyor bir haftadir. ben de zaten bir cok kullaniciya sorup gercek bir fiyat almak istedim. ama bursa da piyasaya bakiyorum da benim kisi gibi temiz arabalari 15 den asagiya pek fiyat cekmiyorlar. gerce satan var ama alan var mi duymadim. ilgi gosterdiginiz icin tekrar tesekkur ederim. herkeze guvenli surusler dilerim.

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13.000 / 14.000 arası eder bence

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ay once galericinin biri benim enisteden almaya calisiyordu 11500 e, sonra o fiyati ben verdim ben aldim, ama galerici bakip da arabaya bu fiyati veriyorsa, bilki ustune en az 2000 koyup kendi satacak, ki o zaman lastik yok tu, on cam catlakti, su an, jilet gibi, heralde izmir de opeller para yapmuyor. uzuldum. yine de ilgin icin sagol arkadasim.

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki 250000 deki 3 parça boyalı vectra kaça gider :) bedava mı?