vectrab2 iç lambasını değiştirmek istiyorum yardım

bamsıbeyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustalar ve arkadaşlar üzerlerine notlarını yazdığım şekilde iç lambayı değiştirmek istiyorum fonksiyonlu ama şu comfortlarınkinden olsun istiyorum olur mu oturur mu ya da başka olabilecek var mı görüşlerinize göre icraata geçeceğim teşekkürler (resimleri internetten aldım hakkı ve sahibi olana itafen alıntılıdır kendisi(leri) sağolsun...)

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    6.9 KB · Görüntüleme: 25
  • 213765984bpp.jpg
    213765984bpp.jpg
    36.2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

lkarabacak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sokeki varsa sıkıntı olacağını sanmam ama bu gün aynı lambayı bende aradım ama nette bir sonuç alamadım. Mecbur çıkmacılara bakmak lazım.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel arka tavan lambasını çok çirkin yapıyor. d segmenti vectra da tavan lambası son derece kullanışsız, zevksiz, çirkin, görüntü kirliliği..

bamsıbeyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sokeki varsa sıkıntı olacağını sanmam ama bu gün aynı lambayı bende aradım ama nette bir sonuç alamadım. Mecbur çıkmacılara bakmak lazım.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlla ki soketi vardır çünkü yanılmıyorsam bu comfortlarda var benim araba gl olduğu için düz olanından, eğer oluyorsa ya da olacak varsa çıkmacıdan bulup takacam (işlevsiz birşey açılıyor kapanıyor o kadar hiç değilse sağlı sollu yansa daha faydalı olacaktır)