Vectra' ya Xenon taktırmak istiyorum!

skalaytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 96 model Vectra GLS 2.0 var.Xenon far taktırmak istiyorum sis farlarımda var bunlarında xenon olması lazım.Tavsiye edeceğiniz bir tür var mı? fiyat olarak ne kadardır?

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aklında bulunsun hocam mercekli yani bi-xenon taktır yoksa trafikçi abiler ceza kesiyolar :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekli olması şart galiba vectrablerin hazır mercekli farları satılıyor öncelikle onlardan lamanızı tavsiye ederim.. ikinciside mtec xenon kit alırsanız en iyi markalardan biridir bir sıkıntı çekmeden sürersiniz mümkünse 4300k alın fabrika standartıdır eğer biraz çekilli görünsün istiyorsanız 6000k alın..

sislerede 3000k almanızı tavsiye ederim sarı renkde .. xenon kit gene mtec alabilirsiniz..

ender

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekli olması şart galiba vectrablerin hazır mercekli farları satılıyor öncelikle onlardan lamanızı tavsiye ederim.. ikinciside mtec xenon kit alırsanız en iyi markalardan biridir bir sıkıntı çekmeden sürersiniz mümkünse 4300k alın fabrika standartıdır eğer biraz çekilli görünsün istiyorsanız 6000k alın..

sislerede 3000k almanızı tavsiye ederim sarı renkde .. xenon kit gene mtec alabilirsiniz..
Merhaba peki bunları istanbul avrupa yakasında nereden alabiliriz fiyatları ne kadardır ?
Yardım için şimdiden teşekkürler

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon kit mtec alırsanız en fazla 200tl falandır orta kalite bir şeyi 100 tl yede bulursunuz farları bilmiyorum onu gidip sorup araştırmanız lazım belki çıkmasını falan çok kelepire bulursunuz.