vectra ve patlatma yardım lütfen

ayhan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar vectrayı sattıktan sonra uzun zamandır forumda yoktum. şimdi yine bir vectra aldım :) aracım beyaz renkli 94 model vectra 2.0 gls C20ne modeli. aracı dün aldım daha yanlız araçta havafiltre kutusu debimetre yok. patlatmadan ötürü kırılmış aracın sahibide açık hava filtresi koymuş. açık hava filtresi koyduktan sonra hiç patlatma yapmamış. dün akşam ufak bir işim vardı araca bindim marşa basmamla beraber büyük bir patlama :( hava filtresine giden hortum yarılmış hemde öyle böyle değil. buji kablolarından da çatır çutur ses geliyor. ustaya göre bu sebepten yapmış patlatmayı. benim bu araca takmam gereken buji ve buji kablosu ne olmalı. araştırdım ama bulamadım forumda. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:12 ----------

bu arada buji kabloları zetec marka

ayhan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonu hallettik gibi sorunu. bu sorunlardan muzdarip arkadaşlara duyurulur. buji ve buji kabloları değişti sorun halloldu.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:) LPG varsa araç tek nokta ise her zaman olan durum ama burada bir konu daha var oda dandik buji kabloları işte bu dandik malzemeler sayesinde kısa vadede çözüm olur ama ileri zaman da hiç umulmadık bir yerde aynı haltı yiyeceğine adım kadar eminim. İmkan varsa uzun yola çıkacak ise kaliteli ürün kullanılmadı ise yedek buji kablosu al yanına derim.

cavalier mk3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar vectrayı sattıktan sonra uzun zamandır forumda yoktum. şimdi yine bir vectra aldım :) aracım beyaz renkli 94 model vectra 2.0 gls C20ne modeli. aracı dün aldım daha yanlız araçta havafiltre kutusu debimetre yok. patlatmadan ötürü kırılmış aracın sahibide açık hava filtresi koymuş. açık hava filtresi koyduktan sonra hiç patlatma yapmamış. dün akşam ufak bir işim vardı araca bindim marşa basmamla beraber büyük bir patlama :( hava filtresine giden hortum yarılmış hemde öyle böyle değil. buji kablolarından da çatır çutur ses geliyor. ustaya göre bu sebepten yapmış patlatmayı. benim bu araca takmam gereken buji ve buji kablosu ne olmalı. araştırdım ama bulamadım forumda. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:12 ----------

bu arada buji kabloları zetec marka
benim vectrayada önceki sahibi eski sistem gaz taktırmış enjeksiyonlu olmasına ragmen
o sebepten patlatmiş bendeki
sfi kutusunu