vectra titreme

omers38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1992 model 2.0i otomarik vectram var arabamdan çok memnunum fakat vitesi "D" ye aldığım zaman çok titriyor "P" ve "N" de o kadar titreme yok. lpg ayarından dedile ayar yaptırdım, motor kulağı kopmuş onuda yaptırdım , rolanti sensörü dediler onu da temzilettim fakat hiç bir şekilde düzelmedi. rolanti 7000-8000 devir arasında. ne yapmalıyım bu titremeyi kesmek için:help:

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Öncelikle;
Arabanın maksimum çevirebileceği devir sayısı zaten 7000 civarı.Birer sıfır fazla yazmışsın.Diğre taraftan rölanti devrin normal ancak titreme işinin şanzımandan kaynaklanabileceğini düşünüyorum.LPG ayarları ilgili kısmı geçersek tabiiki...Şanzımanını, iyi bilen birine kontrol ettirmende fayda var.Neticede burdan birşey söylemek dogru olmayabilir...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg olmasa yakıtdiyecem ama.... benzin dede aynı şeyi yapıyormu?

gülşadcandan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler aracınızda büyük bir ihtimalle şanzumanla ilgili problem başlamış Kayseride Oepelin yetkili servisi olan Demirel var .Servise gittiğiniz zaman size yardımcı olurlar şu anada 3 yaşını doldurmuş araçlarda parça ve işçilikt %25 indirim var.
Ankara Opal Servisi 0312 583 0853
Gülşad Candan 0312 583 0507

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzindede deneyin arabayi.. ozamanda olacak m1 bir daha bakin.
Bence böyle bir sorun kulaklardan(belki kalitesiz tak1lmistir yan sanyi flan yada degismeyen kulaklarda birsey vardir belki.) yada sanzimandan olur. sanzimana bakildiktan sonra çok masraf çikarsa bence önce MotorSilkin sanzuman katkisini deneyin sonra düzelmezse tamir ettirin bence..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26005&productid=otm092049#
MotorSilk

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gülşadcandan' Alıntı:
şu anada 3 yaşını doldurmuş araçlarda parça ve işçilikt %25 indirim var.

indirim varda işçiligini ücretini ben zaten bilmiyorum ki...neye göre belirlenir ki bu işçilik?Fiyat listesi var mi şanzuman degişir işçilik bu,yag degişir işçilik bu diye gibi yazılı mı müşterilerin görecegi şakilde bir yerde asılımı... ben görmedim servislerde...
istersen %50 yap kalem senin elinde pardon fare eskidendi kalem bilgisayar çıktı mertlik bozuldu...
Bende bazen %60 indirim yapıyorum ama önce bindiriyorum %50 sonra indiriyom %60