Vectra Motor isinmasi YARDIM!!!!!

mmucahid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katalizator e baktirdim, birde ne goreyim KATALIZATOR YERINDE YOOOOOOK:mad: yani biri ben arabayi almadan once katalizatorunu cikartmis. Bende diyorum bu arac neden bu kadar cok duman cikartiyor. Olur mu simdi boyle bende tam umitlenmistim katalizatoru cikarinca belki daha da iyi gider diye.:mad: Lutfen iyi bakiniz yukledigim resme anlarsniz ne kadar isindigini aracin.
çekişte problem varmı?

memoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çekişte problem varmı?

Evet, cekiste de bir dusme soz konusu. Birde sadece sicak havalarda da degil, yokus yukari cikarken arac yuklu ise yine ayni problemle karsi karsiyayim.
Yav nasi is bu anlamadim. :mad:

memoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş.yoktur ama conta yakmışsan devamlı hararet yapar çekiş düşer
su eksiltir.

Conta yanmis olamaz, cunku su eksilmesi yok, hararet her zman degil yokus yukari ve hava sicakken yapiyor. Birde baska araclarda kullaniyorum is icabi ile, onlarin sicaklik gostergeleri 90 C gelince orda kaliyor arkadas, benimki si ise bi assagi bi yukari dansoz gibi kivirtiyor. Cok dertliyim cooook.:mad::mad::mad:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı durum sözkonusu ama sorun mu yoksa normal bişey mi anlayamadım.ustalarımız normal diyor ama pek değil gibi çünkü araba gerçekten hararet yapsa anlamıycaz.şasinin güçlendirilmesini resimli gösterecek bir arkadaş olursa çok makbule geçer

memoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bu sasi kuvvenlendirilmesi ne demek anlayamadim. Varsa yardimci olacak bi konuya el atsin. Simdiden ilgi ve alakaniza tesekkur ederim.