Vectra kapi ici

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar, benim arabanin kapilarinin icinden sarsinti oldugunda baya bir ses geliyor. cok inceledim ve sesin kapi kilit dillerinden geldigini anladim. kapi dosemesini sokmeye karar verdim belki yapabilecegim birsey vardir diye. ama sokmeden once size bir sorayim dedim, kapi dosemelerini sokerken bir puf nokta var mi? ya da sokup toplamanin bir dez avantaji var mi? bilgisi olan arkadaslar var ise ve yardimci olursa sevinirim. herkese guvenli surusler.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
kapı kilitlerinde boşluk vardır ;ya tornacıya gidecek yada kilit değişecek; döşemeyi sökmek için kapı çekme kolunun ve kapı cebinin vidalarını sökmeniz yeterli;gerisi sustalıdır; sustalara ve yuvalarına zarar vermeden çıkarmalısınız döşemeyi;ama boşluğu anca tornacı halleder...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
eğer kapıların hiç açılmamışsa bence hiiç dokunma...daha beter oluyor...bi kere içinide söksen kapıya noluyosa ayarı kaçıyor bizzat denedim :(

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun arkadaslar, heralde vazgececegim bu isten. ya da iyi bir arastirma yapmam gerek, nerde nasil bir tutucu var, zarar vermeden nasil yaparim diye. neyse, ilginiz icin tesekkur ederim.