Vectra Gt hakkında acil yardım

pcqopat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aranızda Vectra Gt kullananlardan acil yardım bekliyorum 97 cd aracımı satıp Gt almayı düşünüyorum nerdeyse pazarlıgımız bitti 99 model 168.000 de kazasız boyasız bi araç yakıtı yürürü masrafı nedir bunların acaba acill yardım lütfen

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger aracın 150000km nin üzerinde değilse CDyi hiç satma derim ben. ama illa gt alacagım diyorsan yakıtının seninkinden fazlaca bir farkı yoktur. zaten masraf olarakta bir farkı yoktur. ancak dikkat etmen gereken nokta aracın sahibi GTyi nasıl kullanmıs. eger ben kendimden arac alıyor olsaydım almazdım açık söyleyim. ben bindiğimde devir saati sadece kalkışlarda düşük devirleri görür yoksa küçük vites yüksek devir idealimdir... kısaca araç ne kadar hırpalanmıs. bende de kaza yok sadece kaputumda taş izlerinden dolayı boya var ama motor mevzuuna gelince şuan bir sorunu yok ama yarın ne olacağını bilemezsin. sonucta GTye biniyorsan binmenin getirdiği duyguyu yasayacaksın yok standart bineceksen al bir 1,2 motor sakin sakin kullan ;D

Son düzenleme:

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
aldığın araba masraflı çıkarsa canını sıkar ama arabanın temizliğinden eminsen o ayrı...

pcqopat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç pek yorulmuşsa benzemiyor ama motoru ne durumda illaki bilemem benim aracım 148.000 de imzamda olan araç işte aslında aracımdan çok memnunum ama senelerdir gt aşkım var çok kararsızım

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak ne güzel denk gelmiş. 150000km de değil aracın hiç değiştirme bence. biliyorum herkes güçlü bir motora sahip arac kullanmak ister. o zaman sen en azından kendi aracını biliyorsun. motor modifiye yap. en güzeli. gt alırken sonucta üzerine para vereceksin herhadlde değilmi. o parayı kendi aracına harca. alacağın aracın garantisi yok. biliyorsun kendi aracından bir masraf açarsa basına altından kalkmak güc olur...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracında masraf yok madem satma bence. kendi aracının huyunu suyunu motorunu kasasını frenini amortisörünü ön takımını ne biliyim her şeyini biliyorsun sonuçta maceraya girme bence.

illa GT diyorsan kendi aracına masraf yap GT'den bile güzel olur.
GT tamponlarını spoylerini marşbiyelini falan yavaş yavaş toplarsın.
sonra bi headers bi dereceli eksantrik bide chip attın mı tamamdır.

aracını satıp da üstüne para koycaksın ya GT almak için onun yerine o parayı kendi aracına harca bence.

hesabı sana kalmış tabi...

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al bi gt de bizde binelim. :) bide egsoz atınca acayip ses çıkarıyo.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masraf olarak seninkiyle her durumda aynıdır.ama arkadasların da dedigi gibi temiz olması cok onemli. insanların ilgisini ceken bir araba gt 10 yasını dvirmiş bir araba olmasına ragmen.bir yere cekince bu gtmi yaa dedirten bir arac.insanın hosuna gidiyo arabaının begenilmesi tabi ama yorgun olmayan bir gt gercekten tat veriyo.
mesela bizim araba biraz hırpalanmıstı ama biraz masraf ettik şimdi gercekten güzel bir arac oldu motor olarak...