Vectra GLS ye yol bilgisayarı montajı

teacher-men

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar montaj. Bitti hersey calisiyor sadece anlik tuketim degeri olcumu yapmiyor,gri sokette 27 nolu kahve-siyah ucu ecuya ayni renkte kabloyu bularak bagladim-ortama yakiti gosteriyor ancak anlik yakit 9999.0 olarak gosteriyor.ne yapmam lazim

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bağlantılar doğru ise tech 2 cihazına bağlayıp ekranı 2.0 vectra için yeniden kodlatın.

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağlantılar doğru ise tech 2 cihazına bağlayıp ekranı 2.0 vectra için yeniden kodlatın.

Hocam sayende aracimda hiz sabitleyici yol bilgisayari torpido sogutucu var verdigin bilgilr icin cok tsk ederim tekrar

teacher-men

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kodlama yaptim.mil galon km litre olayi tamam.sadece anlik yakit gostergesi kaldi.gelecek bir yardimi bekliyorum

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:22 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:03 ----------

Hocam sayende aracimda hiz sabitleyici yol bilgisayari torpido sogutucu var verdigin bilgilr icin cok tsk ederim tekrar

Hocam anlik yakit ucu gostergenin arkasinda mi ecuda mi

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km saati arkasndaki kablo dan yol bilgisayarina kablo cektnmi arkadas

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:24 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:22 ----------

Ecu dan gelicek kablo da sikinti yok ekstra km saati arkasindaki kabloda gelicek yapmadiysan bilgsyrimi acip rengine ve pin numarasina bkicm

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:25 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:24 ----------

Ecu dan gelen enjektor bilgisi

teacher-men

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km saati arkasndaki kablo dan yol bilgisayarina kablo cektnmi arkadas

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:24 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:22 ----------

Ecu dan gelicek kablo da sikinti yok ekstra km saati arkasindaki kabloda gelicek yapmadiysan bilgsyrimi acip rengine ve pin numarasina bkicm

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:25 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:24 ----------

Ecu dan gelen enjektor bilgisi

km saatinin arkasına km bilgisi için kablo çektim .Galiba yeşil kabloydu.
başka kablo çekmedim.Şu anda montaj bitti denedim.Anlık tüketim de tamam gibi ancak değerler çok doğru değil sanki.Ayağımı gazdan çektiğimde 0,0 olacağına 999,9 oluyor.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
km saatinin arkasına km bilgisi için kablo çektim .Galiba yeşil kabloydu.
başka kablo çekmedim.Şu anda montaj bitti denedim.Anlık tüketim de tamam gibi ancak değerler çok doğru değil sanki.Ayağımı gazdan çektiğimde 0,0 olacağına 999,9 oluyor.

tech 2 ile kod endeksi 007 olacak şekilde programlayıp yakıt birimini 100km/lt olarak değiştirin....