vectra cdx satıldı...

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun,allah daha iyisini nasip etsin....

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:48 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:41 ----------

bu arada nadir abi opel arabam yok diye benim üyeliği silmeyin :D artık senle işim kalmadı deyipte...:D

Yok ya silmeyiz bende opeli satacağım ya kendime yer ediniyorum :rakir:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun :) ben türkiye cdx çiler başkanı olacam , sonrada vuracam kırbacı vuracam kırbacı :) şaka bir yana piyasada temiz cdx yok denecek kadar az. alper doğru tahmin etmiş ,belki seneye satarım bende :) alper geri almak istersen alo de yeter :) bu arada tavandaki anten ne değerliymiş bulamadım hiç bir yerde .

ahmet07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar gözüm gibi baktığım,üstüne titrediğim,hiçbir masrafından kaçınmadığım arabamı dün ankarada bir arkadaşa sattım. pazar günü ankaranın pazarına çekmiştim 4-5 saatte sattık arabayı.alan arkadaş çok beğendi arabayı ilk başta anlaşamadık bunlar gittiler pazarı gezip geri geldiler pazarlığa tutuştuk anlaştık dünde noterde satışı verdim bitti. satışı vermeden önce ostimde arabayı teste soktular gram hata çıkmadı çok şükür en çok korktuğumda oydu eğer bişey çıkarsa mahçup olurum diye ama olmadı. vaziyeti halim çok kötü :cry: sanki benden bir parça gitmiş gibi oldu. en çok zoruma gidende arabayı yeni bir araba almak için satmadım tamamen ihtiyaçdan dolayı sattım. hayırlısı dedik alan arkadaşa ALLAH kaza bela vermesin.

hayırlı olsun kardeş, satış fiyatınıda yazsaydın iyi olurdu... hemde bizlere yardımcı olurdun piyasayı bilirdik... ne kaça satılıyor falan diye...

2006 model fiat palioya 26.000 tl isteyen var... oda full boyalı... nasıl bir mantıktır bu...

bu fiyatlar gizlendikçe,,, millet en kötü arabasına hayali olarak fiyat biçmeye fiyat artırmaya devam edecektir... nede olsa internete ilan koymak ücretsiz... belki delinin birisi alır 2006 model palioyu 26.000 liraya. xD

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardeş, satış fiyatınıda yazsaydın iyi olurdu... hemde bizlere yardımcı olurdun piyasayı bilirdik... ne kaça satılıyor falan diye...

2006 model fiat palioya 26.000 tl isteyen var... oda full boyalı... nasıl bir mantıktır bu...

bu fiyatlar gizlendikçe,,, millet en kötü arabasına hayali olarak fiyat biçmeye fiyat artırmaya devam edecektir... nede olsa internete ilan koymak ücretsiz... belki delinin birisi alır 2006 model palioyu 26.000 liraya. xD

Vectra C2 kasalara 38 39bin lira ciddi ciddi para isteyenler var, 34 bine bırakıyolar pazarlıkla ama onu da alan yok :D İsteyen adam değil ona o parayı veren dikkate alınıyor. Kaale alma hocam öyle herifleri, tüm alternatiflerle kıyaslayıp ona göre almak gerek arabayı.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun,allah daha iyisini nasip etsin....
Tesekkur ederim cok saolun daha iyisi sizin olsun

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:09 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:08 ----------

Hayırlı olsun :) ben türkiye cdx çiler başkanı olacam , sonrada vuracam kırbacı vuracam kırbacı :) şaka bir yana piyasada temiz cdx yok denecek kadar az. alper doğru tahmin etmiş ,belki seneye satarım bende :) alper geri almak istersen alo de yeter :) bu arada tavandaki anten ne değerliymiş bulamadım hiç bir yerde .
Tesekkur ederim ethem abi senden cok sey ogrendim hakkini helal et sen baskan ol biz arkandayiz eger durumumu duzeltirsem tekrar cdx alacam inşaallah

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:14 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:09 ----------

Tesekkur ederim kardesim saol arabanin fiyatini soyleyim ben 22 bin di aklimdaki rakam 21.600 bitirdik o da acil nakite ihtiyacim oldugu icin yoksa 22 den asagi vermicektim ama ben yazlik lastikleri vermedim o sekilde anlastik yazlik lastikleri de satacam 200 - 250 tl gibi rakam var aklimda o sekilde de araba 21.800 felan gelmis oluyor bana