vectra cdx satıldı...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Darısı benim başıma hayırlısı oldun diyelim.. sende canını sıkma yine alırsın yeter ki can sağlığı yerinde olsun ;)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş hayırlı uğurlu olsun...İnşallah daha iyilerin alırsın.

ALLAH razı olsun kardeşim inşallah ilerde bakacaz arabaya.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:38 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:36 ----------

Darısı benim başıma hayırlısı oldun diyelim.. sende canını sıkma yine alırsın yeter ki can sağlığı yerinde olsun ;)

amin nadir abi darısı senin başına tabi önce sağlık onun ne demek olduğunu çok iyi biliyorum babamdan dolayı bir anda hayatımız değişti ALLAH can sağlığı versin inşallah sıkıntılarımızdan kurtulalım ilerde daha iyisini alırız.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Senin araç pazarında olduğunu bilsem kesin Emre ile yanına gelirdik. Pazar günü araba pazarına yakın idik.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin araç pazarında olduğunu bilsem kesin Emre ile yanına gelirdik. Pazar günü araba pazarına yakın idik.

hadi ya valla iyi olurdu nadir abi seni görmüş olurdum bir anda karar verdim abi araba internetteydi 2-3 kişi ile pazarlık yaptık ararız dediler aramadılar bende kızdım kalktım gittim ankara ya çok şükür hemen sattık bizim buralarda anlamıyorlar arabalardan abi büyük şehir hemen gitti arabam.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi tabi sizin oralar olsun bizim Kırşehir'in ilçeleri olsun bu tip araçlardan her zaman çekinirler. :) bir kere bobin yandı Kırşehir merkeze kadar çektirmek zorunda kaldım.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi aslında çekinilecek bişey yok eğer ki bakımlarını zamanında yaparsan biraz da özen gösterirsen arabaya diyecek bişey olmaz nitekim benim öyle oldu adamlarla pazarlık yaparken neresinde boya var değişeni var mı kazası var mı diye sormadılar bile oğlan arabaya hasta oldu ben alacam bunu dedi ve aldı hatta içindeki seti söküyordum set hariç fiyat yazmıştım hani gören olursa üç aşağı beş yukarı anlaşabilirsek diye sökmemiştim birde onu görünce sesi felan açtı dinledi temelli hasta oldu RABBİM de utandırmadı kusur çıkmadı arabada sattık. bizim burda arabada hata bulamadılar kaç kişi baktı sanayi ye göstermeye gitti hiçbir sıkıntı bulamayınca 2000 motor diye vazgeçtiler aslında büyük motor araba çok yakmıyor bunu anlatamıyorum bizim buralarda.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:48 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:41 ----------

bu arada nadir abi opel arabam yok diye benim üyeliği silmeyin :D artık senle işim kalmadı deyipte...:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Memduh, Allah daha iyisini nasip etsin.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Her iki tarafa hayırlı olsun.