vectra cd motor tavsiyesi

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
motor kısmında bir çok sensör mevcut okjijen sensörü eksantrik rolenti varda var onun için satmak gibi niyetin varsa koy ver gitsin 3 eksik 2 fazla demeden he bineceğim dersen yaptır.ama şunu unutma her usta motor yapar opeli opelden anlayan fordu ford dan anlayan daha iyi yapar.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor kısmında bir çok sensör mevcut okjijen sensörü eksantrik rolenti varda var onun için satmak gibi niyetin varsa koy ver gitsin 3 eksik 2 fazla demeden he bineceğim dersen yaptır.ama şunu unutma her usta motor yapar opeli opelden anlayan fordu ford dan anlayan daha iyi yapar.
katılıyorum aynı görüşteyiz :)

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında amacım satmak değiştirmek, ama şimdi kaça gider motor isteyen araba, çok fiyat kırdıktan sonra, vectra ayarında bi araba almam zor, en az 10 bin tl fark atıyo kararsız kaldığım noktada burası

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel garaja uğrayın;),
tavsiye öneri bilgi almadan hareket etmeyin...

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel garaja yönlerdirsem arabayı oraya gösterseler kim var orda bana yardımcı olacak, isim falan varmı.

arcfoo3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
180 binde opeli nasıl biitirdiniz anlamadım ama sorun varsa servisde orjinal parca kulanılarak motorru yaptırtabilirsin unutma opel yan sanayi ayırır hele motorda arkadasım yeni yaptırttı motoru 4 bin tl buldu memnun 250 bindeydi arac

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor nasıl bitti bende bilmiyorum, araba iki senedir bende zaten on aydırda ben kullanmıyorum, sanırım ben almadan önce zorlanmış, anlamadığımız için opelden aldık bizde :( şimdide ne yapsak diye düşünüyoruz işte :(