Vectra cd kalorifer problemi

Rsnshn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Selamın aleyküm arkadaşlar aracım 97 vectra cd aracın kalorifer peteği ni temizledim fakat kaloriferi açtığımda şöför tarafı buz gibi yolcu tarafı el yakacak kadar sıcak üflüyo neden dir bilen varmı yada daha önce başına gelen şimdiden teşekkürler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Selamın aleyküm arkadaşlar aracım 97 vectra cd aracın kalorifer peteği ni temizledim fakat kaloriferi açtığımda şöför tarafı buz gibi yolcu tarafı el yakacak kadar sıcak üflüyo neden dir bilen varmı yada daha önce başına gelen şimdiden teşekkürler
Petek tamamen temiz olmayabilir

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aleyküm Selam. Şoför tarafını kontrol edin, o tarafta tıkanıklık vardır hala, Çünkü bir taraf tam anlamıyla ısınırken diğer taraf sadece hava üflüyor anladığım kadarıyla.

Rsnshn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aleyküm Selam. Şoför tarafını kontrol edin, o tarafta tıkanıklık vardır hala, Çünkü bir taraf tam anlamıyla ısınırken diğer taraf sadece hava üflüyor anladığım kadarıyla.
Aynen once şekilde fan gayet iyi üflüyor ama soğukgeliyor tam olarak neresine bakmam lazım nasıl bir yol izlemem gerekiyor

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynen once şekilde fan gayet iyi üflüyor ama soğukgeliyor tam olarak neresine bakmam lazım nasıl bir yol izlemem gerekiyor
Hocam işler biraz karışık, size onun tarifini ben açıkcası yapamam. Konuyla ilgili bilginiz varsa size youtube da biri anlatmış bir bakın derim. Ama daha önce bu aksamı hiç kurcalamadıysanız, bilen bir ustaya danışmanızda fayda var en azından kalıcı hasar bırakmamak lazım.
sökümü kolay diyor ama karışık bence ...

Rsnshn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Nasıl kontrol edebilirim tam olarak nerelere bakmam lazım nereleri Sökmek gerekir

Rsnshn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hocam işler biraz karışık, size onun tarifini ben açıkcası yapamam. Konuyla ilgili bilginiz varsa size youtube da biri anlatmış bir bakın derim. Ama daha önce bu aksamı hiç kurcalamadıysanız, bilen bir ustaya danışmanızda fayda var en azından kalıcı hasar bırakmamak lazım.
sökümü kolay diyor ama karışık bence ...
Ben bu kısımları söktüm peteği söküp komple şişledim temizledim tekrar taktım Petek önceden ısıtmıyor du şimdi Petek te sıkıntı kalmadı canavar gibi ısınıyor arabanın şu anda şöför tarafı buz gibi orta kısım ılık yolcu tarafı el yakacak kadar sıcak üflüyo benim düşüncem kanallardAki soğuk sıcak olaylarında bir sıkıntı vAr gibi

dursundere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nevşehir de Bosh Car servisi olan Kral Oto var. Vectra B aracımın kalorifer peteğini değiştiler. Petek kale marka onuda da kendi dükkanlarından taktılar. İki tane oring birbuçuk litre antifiriz. Hesap ödemeye vardığımda 450 TL hesap çıkardılar. Petek 200 TL, işçilik 200 TL, oringler 20 TL, antifiriz 30 TL. Toplam 450 TL. Kullanılan malzemelerin fiyatları na diyeceğim yok ama el emeği 200 TL bir rakam olurmu. Nerdeyse kavga edecektim. Yarım saatlik bir için 200 TL nerde görülmüş.