Vectra c2 konsol ve kapı çıtaları folyo uygulaması

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pazar günü vakit bulunca multimedya cihazımı aldığım günden beri tam oturtmamıştım tam kablo bağlantılarını yapmadığım için.onu hallederken cid ekrandaki çizikleri de Liqui Moly nin hafif aşındırıcı pastasıyla alıp üzerine silikon jelatin koruma yaptırdım bu sayede gitmeyen çizikler görünmeyecek,gayet de iyi oldu ekranı yenilemiş gibi oldum.bunu lcd ekranlarında kılcal çizik olan arkadaşlar için yazdım birinini işine yarayabilir.
G9pWk3.jpg

aliexpressten aldığım spor folyoyu iç çıtalara uygulamak istedim orjinali siyah bir kaplama o da fena değildi ama sıkılmıştım işte.
link ini ekliyorum çok da güzel olduğunu düşünüyorum.eliniz yatkında maket bıçağıyla kenarları düzgün alırsanız çok iyi duuryor tavsiye ederim.
LbYR91.jpg

1J2ak5.jpg

ilk resimde kapı çıtaları da görünüyor yapmak isteyen olursa alinin linkini ekliyorm TR de bulamadım varsa buradan da alabilirrsiniz.iginç bir folyo rulo halindeyken hiç estetik durmuyor uygulayınca çok iyi duruyor ama.

https://tr.aliexpress.com/item/10-2...32780813826.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7x2HVj