Vectra C yakışmışmı

Yakışmışmı

• Sakın elleme kalsın

Oy: 5 8.3%
  • Yakışmamış hiç durma sök

Oy: 55 91.7%

• Kullanılan toplam oy
    60

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra C yakışmışmı eksozda taksam nasıl olur?

beyler az önce bi çılgınlık yaptım rüzgarlık taktırdım araca bu şekilde araça o spoyler gitmedi o konuda hem fikiriz ben diyorumki araca çift taraflı tek çıkışlı eksoz yapsam elim biraz rahatlayıncada bi marşpiyel atsam nasıl olur sizce nasıl bir eksoz seçmeliyim
grnt018zs9.jpg

grnt019oc9.jpg

grnt020aa9.jpg

yakışmışmı sizce yoksa sökeyimmi ne dersiniz

Son düzenleme:

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim valla alınma ama bence daha ufak ve zarif birşey taksan çok daha iyi olur ama. Body-kit, yay ve jant gibi öğeler olmadan bu denli iddalı bir spoiler bence olmamış. Ya diğerlerinide ekle yada sök derim.
Saygılar.

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç hoş değil abarth dediği gibi yay jant body kit gibi diğer detaylar olmadığı için iyi durmamış

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:
Kardeşim valla alınma ama bence daha ufak ve zarif birşey taksan çok daha iyi olur ama. Body-kit, yay ve jant gibi öğeler olmadan bu denli iddalı bir spoiler bence olmamış. Ya diğerlerinide ekle yada sök derim.
Saygılar.

cengiz üngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum bence olmamış kusura bakma tabiki zevk meselesi ama...Sen bence farlara el at karart veya edition farı al sonra krom 18 jant ve coilover...bence harika olur...ii günler...

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ya arkadan hoş olmuş ama :D önden yandan abow diyim :) hiç durma sök yada en azından bi jant da tak arabya genl bi uyum olur ozmn lafım yok ama bu hali hoş değil ya yarı spor yarı klasik hiçbişeye benzememiş :S yanlış anlama bu benim fikirim zevk ve renk meselesi senin hoşuna giityse saygım sonsuz

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz daha ağır bir görünüm olanlarından taksaydın daha iyi olurdu gibime geliyor.krom görünümlü falan vectra elegance gibi bir araca gitmez diye düşünüyorum zevk meselesi selamlar