Vectra c Teneke jant

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar malum seneye kışlık lastikler zorunlu olacak. bende diyorumki mağdem kışlık lastik alacağım almışken her sene sök tak yapmaktansa 4 tanede teneke jant alıp kışlıkları ona takalım.
ama bakıyorum bakıyorum vectrada teneke jant yok sanırım :)
bende 5 bijon astra h jantı alsam vectraya olurmu. nasıl olsa onlarda 5 bijon ve 16. ama bijon aralıkları olurmu bilgisi olanlardan yardım bekliyorum...

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyisini yaparsın, hem sök tak yaparken lastiklerin zarar görmez, Astranın saç jantları uyması lazım 5x110 bijon ebatı.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynısını ben bu sene yaptım. Aracın yedek jant ile yanına bir jant daha aldım onlara kar lastikleri taktırdım işim bitince de diğer lastikler jant üzerinde onunla değiştirip yola devam :) istedmeyi de kaldırdım onun yerine tamir edici aldım ondan da kurtuldum :)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben bir adım ileri gidip kendim değiştireyim diye şu ufak hidrolik krikolardan aldım (hb'da ucuzluktaydı ve koyacak garajım da vardı). Amma velakin, 5x110 için sac jant bulamadım. Gerçi çok da aramamıştım :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben bir adım ileri gidip kendim değiştireyim diye şu ufak hidrolik krikolardan aldım (hb'da ucuzluktaydı ve koyacak garajım da vardı). Amma velakin, 5x110 için sac jant bulamadım. Gerçi çok da aramamıştım :D

Sorma aynını bende yaptım. Ben böyle çevirmeli olan krikoları hiç sevmiyorum. HB bende 2.5 Tonluk olanından aldım :) pis gibi aracın ortasından vursam krikoyu direk dört teker hava da :rakir::rakir::rakir:

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sorma aynını bende yaptım. Ben böyle çevirmeli olan krikoları hiç sevmiyorum. HB bende 2.5 Tonluk olanından aldım :) pis gibi aracın ortasından vursam krikoyu direk dört teker hava da :rakir::rakir::rakir:

Bende aldım :D havaların ısınmasını 4 gözle bekliyorum :yahoo:

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahibinden com da var http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-opel-grubu-araclar-icin-demir-jant-takimi-109685891/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-opeller-icin-16-inc-demir-jant-109684247/detay

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi ilan adresinde olan jantlara baktım da adam 220 TL demiş yurdumun dini imanı para olan hurda parça satan uyanık sanan ama esnaflık ile alakası olmayan adamı sadece bir tek jant için bana 80 TL dedi idi...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ilandakiler ilginç,

16inç ET37 diyor jant üstünde. Yani baya ofsetli.

15inçler ise orjinaller gibi ET49

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aydoğanları biliyorum en iyisi gidip görüp almak olacak sanırım. 5*110 vectra c'yede oluyor yani. bunu öğrenmek için açmıştım teşekkürler...