Vectra C Sürücü Tarafı Kapı Kilit Tuşu Çalışmıyor

AVa12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arayanlar açısından kolay bulunacağını düşündüğüm için farklı bir başlık açma gereği duyuyorum, arayanlar daha rahat bulabilsin.Eğer sakıncası var ise konu silinebilir.

Vectra c 2005 aracımın şöför kapısı tarafındaki kapı kilitleme tuşu çalışmıyor, sağ yolcu kapısının çalışıyor. Bunu nasıl çözebiliriz ? Kilitlerde vs sıkıntı yok sanki tuş yok, basıyoruz işlev yok ses yok, teşekkürler.

AVa12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teli yerinden cikmistir

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam tel derken ? cam tuşları bagaj kilit tuşu vs çalışıyor sadece merkezi kilit tuşu çalışmıyor kendim yapabilir miyim ?

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam tel derken ? cam tuşları bagaj kilit tuşu vs çalışıyor sadece merkezi kilit tuşu çalışmıyor kendim yapabilir miyim ?
Sofor tarafi merkezi kilit hicmi calismiyor yoksa kapi kartonu uzerindeki camin yanindaki acma kapama milimi islevini gormuyor..
Velhasıli iki durumda da kapi kartonunu sokmen gerekiyor..Daha once sokmediysen yada sokeni izlemediysen kaporraciya soktur..
Ilk denemelerde zarar verilebilir sin.

AVa12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sofor tarafi merkezi kilit hicmi calismiyor yoksa kapi kartonu uzerindeki camin yanindaki acma kapama milimi islevini gormuyor..
Velhasıli iki durumda da kapi kartonunu sokmen gerekiyor..Daha once sokmediysen yada sokeni izlemediysen kaporraciya soktur..
Ilk denemelerde zarar verilebilir sin.

Ekte açıkladım sanırsam fakat o düğmeleri sökmek için komple kapı sökülmüyor diye biliyorum, yan taraflardan ince bir materyalle sökebbiliyoruz diye biliyorum.
19652d1496645331-vectra-c-surucu-tarafi-kapi-kilit-tusu-calismiyor-dest.jpg

Ekli dosyalar

• dest.jpg
    dest.jpg
    51.1 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O düğmeyi söküp kontak temizleyici bir spreyle temizleyip kurutup geri takın.c kasalarda o düğme yağmur suyu veya yıkarken su değebiliyor oksitlenmiştir.kolay gelsin

Sony Z5 ile gönderildi

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekte açıkladım sanırsam fakat o düğmeleri sökmek için komple kapı sökülmüyor diye biliyorum, yan taraflardan ince bir materyalle sökebbiliyoruz diye biliyorum.
19652d1496645331-vectra-c-surucu-tarafi-kapi-kilit-tusu-calismiyor-dest.jpg
Dogrudur (merkezi kilit) butonunu lampard arkadasimizin anlattigi gibi yapabilir sin
Ben cam yanindaki mil zannettim

Vectra40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Konu eski ama bende de bu sorun yeni meydana geldi. Çözüldü mü aceba?