Vectra C Orjinal Alarm ve Hırsızlık Önleme Sistemi Oluru?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Comfort C2 altyapısında bu tesisat acaba hazırda var mıdır?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur demedim mi sana ben_?Dediklerimi yap sonra görüşek :)

Tamamdır Kerem Abi ;) referansım sensin :rakir: halledeceğiz dolayısıyla :rock

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 08:57 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 08:56 ----------

Comfort C2 altyapısında bu tesisat acaba hazırda var mıdır?

Olmalı diye gösteriyor Tis2000 Mert...Az önce baktım ama c2 nin tesisatı farklıymış...Bilgin olsun..Yani kablo renklerinin bir kısmı ve işlevleri farklı heralde..

efekaan2727

Kayıtlı Kullanıcı
79-Kilis
Siteyi ziyaret et
İÜ
Sistemin özellikleri;

Beyler hem deri döşeme yapıp hem de ısıtma yapan yerler var..İstanbulda idi galiba..

Bu arada

-Tehlike anında Işık yayıcı diyot ya da hem ışık yayıcı hem de sesli sireniyle uyarıcı
-Yağmur sensörü yağışı algıladığında açık cam varsa ya da sunroof açıksa,aynalar da açık konumda ise (siz sunroofu açık bırakmışsanız örn)siz müdahale etmeden kapatır.
-Aracın eğimini,içinde hareketlenmenin olup olmadığını,ateşleme sistemini kontrol eder..
-Araç içinde çocuk ya da hayvan bıraktığınızda ise sadece ses,sadece ışık ya da her ikisini kullanabilmeniz için kişiselleştirilebiliyor.
-Camlardan herhangi biri kırık ise bildirimde bulunuyor.

Tamamdır Kerem Abi ;) referansım sensin :rakir: halledeceğiz dolayısıyla :rock

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 08:57 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 08:56 ----------

Olmalı diye gösteriyor Tis2000 Mert...Az önce baktım ama c2 nin tesisatı farklıymış...Bilgin olsun..Yani kablo renklerinin bir kısmı ve işlevleri farklı heralde..
slm benim araç Vectra c 2003 elagance ben hırsızlık önleme butonunu aldım taktım sarı ışık yanıyor bu alarmı nasıl devreye girer

efekaan2727

Kayıtlı Kullanıcı
79-Kilis
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar :) bu olay çok güzel bir şey..Sosyolojik tespit yapmak istemem ama genelde 2.-3. dünya ülkelerine sunulan bir opsiyon nasıl olduysa ülkemizdeki vectra c lerde pek yok..Signum ve makyajlı c2 elegancelar hariç...

Bunun için gerekenler neler olabilir acaba :confused: içersini tarayacak ve dikiz aynasının hemen arkasında tavan kısmında bir zımbırtı olmalı, butonu olmalı, ateşleme sistemi ve yağmur sensörüne de bağlantı yapılmalı... Bakalım bu işin de üstünden kalkabilecek miyiz...
slm ben aracım için hırsız ararım butonu aldım aracım Vectra c 2003 elagance otomatik bu hırsız alarmı butonunu nasıl aktifleştire
bilirim