Vectra C Opc Line

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tampon cok guzel ama cok pahaliymis gercekten daha bi de Turkiye ye getirtmesi, boya, montaj falan eklenince 3500-4000 tl olur...

gokhan eger cikma tampon alirsan dikkat et on tarafinda ve koselerde cok fazla cizik olmasin. boyanirken cizik yerler macunlanacak daha sonra herhangi biyere dokundugunda hemen macun duser o yuzden mumkun oldugunca en az macun gerektirecek tamponu bulmaya calis ;)

vectra_c_481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım araban guzelolmuşelıne saglık.allah kazasız belasız bınmeknasıp etsın.bır sey soracagım bende vectrac comfort var 2004 ecc on arka tampon bıraz yıpranmış bunları degıştırmek ıstıyorum ve opc nın taponları olurmu baglantıları ve nereden bulabılırım on arka tamponu bılgısı olan varsa paylaşırsa sevnırım

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım araban guzelolmuşelıne saglık.allah kazasız belasız bınmeknasıp etsın.bır sey soracagım bende vectrac comfort var 2004 ecc on arka tampon bıraz yıpranmış bunları degıştırmek ıstıyorum ve opc nın taponları olurmu baglantıları ve nereden bulabılırım on arka tamponu bılgısı olan varsa paylaşırsa sevnırım
Teşekkür ederim.Vectra opc tamponu bizim araçlara olmaz çünkü opcler c2 makyajlı kasa ve tırnak yerleri farklı.Ama gtsin ön tamponu bizim araçlara uyar.Arkayada gelince opc line alt tampon altı yaptırabilirsin.

vectra_c_481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tampon altı olarakaramıyorum demek ıstededıgım benım tamponda cızık cok boyatmaya 150 ytl istiyorlar bende 300 cıvarında ıkısını cıkma bır yerden bulabılırsem degıştıreyım dıyorum.olsaydı opc lerınkı opc cıkma takacaktım o bakımdan dedım..

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tampon altı olarakaramıyorum demek ıstededıgım benım tamponda cızık cok boyatmaya 150 ytl istiyorlar bende 300 cıvarında ıkısını cıkma bır yerden bulabılırsem degıştıreyım dıyorum.olsaydı opc lerınkı opc cıkma takacaktım o bakımdan dedım..
Bende ön tamponumu değiştireceğim kısmetse. bizim araçlara gts tamponu oluyor,resimdeki model
01032008008edited2028smka9.jpg

Ama şuda var çıkma tampon bile alsan onuda boyatman lazım 300 ytl ye hem ön hemde arka tampon bulman çok zor gibi geliyor bana.Çıkma gts tamponu bulursan banada haber ver bende arıyorum.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acelen yoksa izmirdeki arkadaşlar bir çalışma yapıyor, oradan istediğine göre bişeyler çıkacaktır zamanla..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=38407

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı yanlış zamanda satmışım :)
Senin dediğin C1 opc bile yaptırılabilir, dizayn ve kişiye özel tasarım planlarıda varmış. Tabi fiyatıda değişiyordur ona göre

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana irmscher vectra c1 ön tampon yapıversinler en azından benim niyetim var