Vectra C Multimedia hakkında yardım lütfen

plevne42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2003 Vectra aracıma multimedia almak istiyorum ancak alacağım teyp hakkında fikrim yok. piyasada çok var ancak Vectraya hepsi uyuyor mu?
Not: bütçe kısıtlı

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende birsey sormak istiyorum bu vectra c direksiyon kumanda tuşlarını double teyp ile kullanmak için canbus modulu var ama vectrada sıkıntı oldugu ıcın calıstırmıyormus gercekcılıgı nedır

herenster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende birsey sormak istiyorum bu vectra c direksiyon kumanda tuşlarını double teyp ile kullanmak için canbus modulu var ama vectrada sıkıntı oldugu ıcın calıstırmıyormus gercekcılıgı nedır
Ben cok araştırdım. Ancak cozum olmuyor. Takılanlar arıza yapıyormuş hocam. Bende navitech var. Cok memnunum. Kumanda olayıni harici ir kumanda ile cozdum. Aliexpresten 3 dolara aldim gayet is görüyor. 😊

SM-A810F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dogruyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben cok araştırdım. Ancak cozum olmuyor. Takılanlar arıza yapıyormuş hocam. Bende navitech var. Cok memnunum. Kumanda olayıni harici ir kumanda ile cozdum. Aliexpresten 3 dolara aldim gayet is görüyor. 😊

Aracımı yeni aldım ve teyp kısmı hiç hoş durmuyor. Multimedia ürünü almak istiyorum ama bütçe olarak kısıtlı durumdayım ve konu hakkında bilgiye sahip değilim. 200-300 Tl bütçem var. EN iyisi sizce hangisi olur? Üründe USB giriş AUX bağlantısı, Bluetooth bağaltısı navigasyon olmasını istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

herenster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
300 tl az arkadaşım. Navitech ses kalitesi iyi. Ozelliklerin hepsi var. Bence navitech düşün derim.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

C1 de o modülleri çalıştırmak için öncelikle yarım can bus tan tam can bus çevrimi yapılıp Tech2 ile ayarlar aktif edilmeli . Sonrasında aracınızda sorunsuz kullanırsınız o modülü ama piyasa da yapacak kişi sayısı yok denecek kadar az. Ben kendi aracıma kendim yaptım 👍🏻

herenster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
450 civari oldugunu biliyorum fiyat olarak. Eger direksiy on modülü calsissin isterseniz piooner düşünmelisiniz. Fiyatlar pahali malum.