vectra c lpg

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımda atıker lpg uygulaması var araçtaki enjtör komplarına göten o kurmuzu ufak parçalarta 2000 -3000 devire geldiğinde çır çır çır diye ses artıyo bu olay uygulamayı yaptırdığımdada vardı zaten ama bunu kesme veya iyice sessizleştirmenin b i yolu varmıdır????

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enjekterlerden gelen çıt çıt tarzı bir ses var ve kesilme durumu yok çalışmasıyla alakalı bir durum

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atikerde enjektor sesi cok fazla geliyor. normal yani..

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atikerde enjektor sesi cok fazla geliyor. normal yani..

bu sölediğinizde yanlış... atiker enjektör kullanmaz selenoid valf kullanıyor... bunun dezavatajı enjektörler kadar çalışması seri değildir kararsız zamanı daha uzundur... özellikle rölantisi 2ms nin altında olan arabalarda rolantide dengesizlik yaratabilir... ama en güzel yanıde enjektör mantığı değilde valf mantığı ile çalıştığı için daha sessizdir....

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımda atıker lpg uygulaması var araçtaki enjtör komplarına göten o kurmuzu ufak parçalarta 2000 -3000 devire geldiğinde çır çır çır diye ses artıyo bu olay uygulamayı yaptırdığımdada vardı zaten ama bunu kesme veya iyice sessizleştirmenin b i yolu varmıdır????

öncelikle montajda hata var mı diye baktırın... eğer montajda hata yok parçalar bir yere değmiyorsa o zaman o parçayı ses geçirmez birşeyle kaplayabilirsiniz sesi daha az duyarsınız...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker in sesi kesinlikle daha az. marka vereyim hatta ; brc , landi lorenzo ve lavato dan kesinlkle daha az. hatta prins den de az. nedeni belki can ın izah ettiği nedendir ama sonuç olarak az.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker in sesi kesinlikle daha az. marka vereyim hatta ; brc , landi lorenzo ve lavato dan kesinlkle daha az. hatta prins den de az. nedeni belki can ın izah ettiği nedendir ama sonuç olarak az.

aynen öle çetin... bu saydıkların hep gerçek enjektör kullanıyor onun için daha sesli çalışırlar... gerçi landilorenzonun şimdi ucuz bir kiti çıkmış onda atikerdeki enjektörden yani valf tarzından var dediler ama ben görmedim onu...

polat_vekraC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sölediğinizde yanlış... atiker enjektör kullanmaz selenoid valf kullanıyor... bunun dezavatajı enjektörler kadar çalışması seri değildir kararsız zamanı daha uzundur... özellikle rölantisi 2ms nin altında olan arabalarda rolantide dengesizlik yaratabilir... ama en güzel yanıde enjektör mantığı değilde valf mantığı ile çalıştığı için daha sessizdir....
enjektör mantığı ile valf mantığını pek anlamadımm.....bende brc var çıtçıtçıt diyerek sesli çalışıyorrr

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öle çetin... bu saydıkların hep gerçek enjektör kullanıyor onun için daha sesli çalışırlar... gerçi landilorenzonun şimdi ucuz bir kiti çıkmış onda atikerdeki enjektörden yani valf tarzından var dediler ama ben görmedim onu...
bu ucuz modelin adı nedir ben landi renzo taktıracam da ama dandirik istemem bana plus diye yeni bir şeyden bahsettiler bu ise taktırmam