veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bee Musa ben arabaya acımam.
abi altüstü araba.
haa insan vurunca bozulunca illaki üzülüyorda yaniii öyle millet gibi abartılı bir sevgim yok:D
mesela sen:D:Dhasta herif işin gücün motoru silmek:D

yaa yok lpg li 1.8T leri cok araştırdım, belki takılan sistemlerden dolayı olabilir şikayetler ama ben memnunum;)...
bedini taktırdım.
vw servislerinin tavsiyesi;)
brc ciyim ama kendi aracıma bunu taktırdım...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bee Musa ben arabaya acımam.
abi altüstü araba.
haa insan vurunca bozulunca illaki üzülüyorda yaniii öyle millet gibi abartılı bir sevgim yok:D
mesela sen:D:Dhasta herif işin gücün motoru silmek:D

yaa yok lpg li 1.8T leri cok araştırdım, belki takılan sistemlerden dolayı olabilir şikayetler ama ben memnunum;)...
bedini taktırdım.
vw servislerinin tavsiyesi;)
brc ciyim ama kendi aracıma bunu taktırdım...
abi ben hastayım o yöndeyım ama sadece astram için brdodway ve opel vectramız var onları pek önemsemem. garaja gırerken aracın altı surter bazen, hanımı indririm aractan alısverıs poşetlerınıde ındırttırırım :)yagmurlu havalarda kesınlıkle cıkartmam astrayı, soguk olursada cıkartmam, çok sıcak olursada çıkartmam, araca binene herkese derım ayagınızı kenarlar basmayın özellıkle arkadıklere derim. inerkende kapıları yavas kapadın diye kesın uyarı yaparım:) dıcenkı ne zaman bınıyorsun sen astraya. ayda 1-2 kez kayserı yada ankara havaalanı için:) bırde tatıle gıderken

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte o senin vectra gibi benim bu passat:)...
şehir içinde tabiri caizse eşeklemesine biniyorum....

Musa arabayı satacağın zaman haberim olsun:D

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz fiyat araştırması yaptım:
brc:1550 , tartarini:1500, vento:1350 , ecotech:1350 stefanelli: 1450 Bigaz:1500
hemen hepsinde 45'likten büyük simit depo için 60-90 ytl fark istiyorlar. Bende olunca 55-60'lık olsun uzun yolda uğraştırmasın istiyorum.
Tartarininin ödeme koşulları kafama yattı. Büyük depo bulurlarsa BRC ilede görüşüp (yetkili yoktu) son kararımı vereceğim..

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2- LPG yi taktırıp bakım, işletme uğraşmayıp o şekilde binebilirim.. (biraz riskli geliyor bana)
quote]
Tartatini ile anlaştık, gerçi onların dediği oldu biraz :D 1500ytl+50 ytl simit deponun büyük olması farkı. (vade farkı olmadan ödeyebilmem benim avantajım)
haftaya çarşamba gibi gidip taktırcağım. tavsiyeleriniz için teşekkürler.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende atikerde karar kılmıştım (BRC ve Tartaniye göre ucuz olduğu için) fakat takan firma aldesa diye bi markayı tavsiye etti. kendi arabası ford mondeo 2.0 arabasın da varmış hiç sorun yaşamadım diyor uzun yolda 160 - 170 yakıyormuş. bu markayı kullanan varmı .

gerçeklden fikirlerinize ihtiyacım var. yaşadığım yer küçük olması nedeniyle örnek teşkil edecek araba bulamıyorum

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük konuşmiyim ama ben benzinine verecek para yoksa büyük motorlu araba almam, lpg de hayatta taktırmam. Sadece benim değil bütün sevdiklerimin ve diğer insanların hayatı 100 kat fazla tehlikeye giriyor. Güç kaybı vs. de cabası. Mesela benim corsam var az yakıyo onla idare ediyorum. Bence orantılı olmalı herşey. Bu tabi benim kendi düşüncem.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük konuşmiyim ama ben benzinine verecek para yoksa büyük motorlu araba almam, lpg de hayatta taktırmam. Sadece benim değil bütün sevdiklerimin ve diğer insanların hayatı 100 kat fazla tehlikeye giriyor. Güç kaybı vs. de cabası. Mesela benim corsam var az yakıyo onla idare ediyorum. Bence orantılı olmalı herşey. Bu tabi benim kendi düşüncem.

sadece tek birşey soracağım...

Hiç lpgli arabanız oldumu???

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende atikerde karar kılmıştım (BRC ve Tartaniye göre ucuz olduğu için) fakat takan firma aldesa diye bi markayı tavsiye etti. kendi arabası ford mondeo 2.0 arabasın da varmış hiç sorun yaşamadım diyor uzun yolda 160 - 170 yakıyormuş. bu markayı kullanan varmı .

gerçeklden fikirlerinize ihtiyacım var. yaşadığım yer küçük olması nedeniyle örnek teşkil edecek araba bulamıyorum

GÜNCEL

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o yaşamaz sen yaşarsın...

hıı ama yaşadıgın yerdeki usta diyorsa başka carende klmıyor.
en azından ayarsızlıgında yakın bir yer olur:)