veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra LPG

2006 model vectra ya sirali sistem LPG taktirmak istiyorum sizce nasi olur? tavsiye eder misiniz?

ozcivelek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavsiye ederim benim gls de brc,cd de ise omvl var ikiside mükemmel ama taktıracağın servisin çok iyi ve uzman olmasına dikkat et.

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG Hakkında Acil !!!

:help:
Arkadaşlar merhabalar..
Aracıma artan petrol fiyatları akabinde her istediğimde slalom yapamamaktan, her fırsatta makas atamamaktan, her istediğimde kapışamamaktan vs... kaynaklanan sebeplerden dolayı maliyeti düşürmek için LPG taktırmaya karar verdim. Gaza basmaya tırsar oldum yauw..:(
Nihayetinde karşıma Edirnede karşıma 3 ihtimal çıktı.. 1. ATİKER....... 2.STEFANELLİ........ 3.LOVATO (Lovato takan bir yer var orası içinde iyi şeyler duymadım o yüzden sona yazdım)

Şimdi sizce hangisi? Yerli malına mı güvenmeliyim? Yoksa İtalyana mı? yukarıdaki markalar hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Hatta ATİKER hakkında tecrübesi olan veya duyan varsa yazarlarsa çoook mutlu olurum..
Şimdiden teşekkürler...
:help:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben easyjet ciyim çok memnunum ama BRC sequent tavsiye ederim forumumuz da kullanan çok lpg diye arama yaptırırsan zaten bütün sorularına da cevap bulursun saygılarımla...