Vectra C Koltuk Sensörü Tamiri

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Vectra C'de bu airbag lambasından kurtulmak istiyorum. Airbagler normal araçlarda olduğu gibi çalışsın istiyorum. Bunu nasıl yapacağım? Konu hakkında bilgisi olan ve yardımcı olabilecek var mı acaba?

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Vectra C'de bu airbag lambasından kurtulmak istiyorum. Airbagler normal araçlarda olduğu gibi çalışsın istiyorum. Bunu nasıl yapacağım? Konu hakkında bilgisi olan ve yardımcı olabilecek var mı acaba?

aracınızın mevcut airbag sisteminde bir sorun var sanırım.
Cihaza baglayıp arızanın giderilmesi durumda sistem tekrar aktif olacaktır

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 öncesi sıklıkla görülüyor bu arıza. dirençle falan halledenler var ancak ne kadar güvenli bilinmez. çıkma desek onunda garantisi yok. valla zor işiniz...

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba...
Bende de aynı sorun oldu,koltuğun altında jaklar var onları birbirinden ayırıp uçlarını biraz kıvırarak,tekrar birleştirdim,sorunu bu şekilde çözdüm,(temazsızlığı giderdim)fakat koltuk altına nasıl erişirsiniiz onu bilmem,benimki normal koltuk olduğu için kendim yaptım,elektriklilerde durum ne bilmiyorum,bide tavsiyem araba hareket hainde iken koltuğa ileri geri yaptırmayın buda bazen lambanın yanmasına neden oabiliyor

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Oksitlenme ve temasızlık sonucı yanar. Temizlersen düzelir. Ama cihaza baglayıp hangisinden yandıgına baknan gerek önce.

sadik_efecelik

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Ozelden yazdim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:03 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:00 ----------

Aydinda bir firmaya yaptirdim reklam olmasın diye özelden yazdim

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opcom cihazim var. Sag yolcu koltuk sensorunden oldugunu soyluyor. Bazen söndürüyorum 2-3 hafta yanmıyor. Büyük ihtimal hafif bir temassizlik var. Soketleri söküp wd40 sıksam olur mu acaba?

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Ozelden yazdim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:03 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:00 ----------

Aydinda bir firmaya yaptirdim reklam olmasın diye özelden yazdim

o biz olmayalım

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:54 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:52 ----------

merhaba,

vectra c'de bu airbag lambasından kurtulmak istiyorum. Airbagler normal araçlarda olduğu gibi çalışsın istiyorum. Bunu nasıl yapacağım? Konu hakkında bilgisi olan ve yardımcı olabilecek var mı acaba?
tamİrati var malİyet 250 tl dİr yapilan İŞ 2 yil garantİlİdİr. GerÇİ bİdaha ariza vermİyor doluluk sensÖrÜnden ve gÜvenlİ dİr.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opcom ile arıza kodunu siliyorum anınfa tekrar yanıyor. Daha önce silince belirli bir süre yanmazdı.

sadik_efecelik

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
o biz olmayalım

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:54 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:52 ----------

tamİrati var malİyet 250 tl dİr yapilan İŞ 2 yil garantİlİdİr. GerÇİ bİdaha ariza vermİyor doluluk sensÖrÜnden ve gÜvenlİ dİr.
Evet