Vectra C kaza 7 kişilik aile ölümden döndü

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aileye geçmiş olsun, verilmiş sadakaları varmış, altlarındaki araç sağlam bir araç olmasa kaza daha üzücü olabilirdi , vectralarda zaten d segmenti çok sağlam ve güvenilir araçlardır , Allah hepimizi kazadan beladan korusun.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
O arabaya 7 kişi binilip yolculuk etmek başlı başına bir hata zaten..

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
O arabaya 7 kişi binilip yolculuk etmek başlı başına bir hata zaten..

Burak fazla değil bundan 3 sene önce babamın conneti yıllardı bayramda seyranda 10 kişiden az taşımaz. Bazen yapcak bir şey olmuyor. Akrabalarına ben dolmuşla gel demek olmuyor. Kaza ucuz atlatılmış neyseki

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde astra F ye 7 kişi binmiştik kayseriden adanaya yolculuk yapmıştık

apathetic

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlamlık konusunda nedense vectra b özellikle b2 kasalar bana daha sağlam sanki içindekine hiçbirşey olmayacak hissi veriyor.vectra c ye kıyasla konuşuyorum.vectra c tank gibi duruyor ama ne bileyim b kasa bilinçaltıma öyle bir yerleşmiş ki torpil geçiyorum galiba vectra b kasaya:D

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlamlık konusunda nedense vectra b özellikle b2 kasalar bana daha sağlam sanki içindekine hiçbirşey olmayacak hissi veriyor.vectra c ye kıyasla konuşuyorum.vectra c tank gibi duruyor ama ne bileyim b kasa bilinçaltıma öyle bir yerleşmiş ki torpil geçiyorum galiba vectra b kasaya:D

Allah kaza bela vermesin , b2 harika maşallah. Vectranin bence en güzel kasası ...

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha kötüsü var biz Ankara-Çorum arası fiat palioyla 8 kişilik bir yolculuk yapmıştık..

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine yol hatası. kazı yapılmış kapanmamış yada kapanamamış bir yol 7 kişiyi canından ediyormuş.

istanbulda yaptıgımız iş dolayısı ile baze nkazı yapmamız gerekiyor. adamlar kazmayı vurdugun an tepende. işi sıkı tutuyorlar. ve gun içinde bitip kazının kapatılması şartı ile metre basına 100-150 tl teminatı elinde tutuyor.

bu adamlar nasıl o yolu öyle bırakmış hayret. bence mahkemeye gidilse sonuç alınır.iyide ders olur.