Vectra C kasa Arka Tampon Karlığı

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi karlıgına ne oldu???Hic mi yooktu??** Ben kaldırıma vurmustum ,,, bir kac yerinden kırılmıstı kırık parcaları da aldımm..Dogru fiberci muhammet abinin yanına ona bir resim verdim buna göre yap dedim 150 tl 2 yıldır kullanıyorum taş gibi:)
Opc Si bile 350tl vallahi ben ilce gibi yerde bunu yaptırdım sen,,, ankarada istanbulda bulamaman enteresan dogrusu
Ekli dosyayı görüntüle 19383

Ekli dosyayı görüntüle 19384
Abi senin bu egsozların ikisi de aktifmi yani duman çıkıyormu ikisinden de nasıl yaptırdın.

Sony Z5 ile gönderildi

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok Tolga'm ikiside görüntü amacli eksozt başlıgi..
1,6 motordan ne dumani cikacak abi ; yaz aylarinda duman çıksın falanda istemem:) Allah muhafaza

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) abi duman derken soğuklarda belli olur tabi.kışın ilk çalıştırmadaki beyaz dumana hastayım biraz da o yüzden sordum.

Sony Z5 ile gönderildi

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Karlık bulabildiniz mi? Ben de bu konuda başlık açmak üzereydim ki bu başlığı gördüm. Yaklaşık 1 ay önce vectra c 2.2 aldım. Arka tampon karlığı kırıktı ve 3te 1 kadarı duruyordu üzerinde. Aldığım kişi kolayca çıkmasını bulabilirsin dedi. İnandım, hata etmişim :) Piyasada bulamıyorum. Orjinali var ve en düşün fiyat olarak 500 TL diyorlar. Bunun bir alternatifi var mı?
Sonunda ben tampon karlığı takdırdım.
istanbulda birkaç yere sordum mahalle aralarında bulunan tuningcilerde coğunda bizim araç için olmadığını belirtti. olan yer buldum pek güven vermedi. fiyat olarak 250-260 tl dediler sadece malzeme olarak 160 tl+boya+montaj olunca 250 yaparız demeye getirdiler.
Sonuç olarak bu ankarada meşhur olan karlıkçı halil var. google yazınca çıkıyor. gittim oraya adam direk çift egzoz olanı gösterdi. bende araç orjinal tek egzoz dedim. o zaman tekini kapatırız yani kalıbı ona göre dökeriz dedi. 2 gün sonra gel montaj yaparız dedi. 250 fiyat verdi 249 dahi düşmedi :)
kabul ettim 2 gün sonra gittim montaj yaptırdım. 6 aydır sorunsuz kullanıyorum. orjinal gibi pek farkı yok.
Not: Renk olarak istediğin renk boyarız dedi benim ön ve yanlarda siyah olduğu için mecbur siyah yaptırdım aracın rengi neyse istersen ona da boyatabiliyorsun.

Yukarıda arkadaş aracının resmini atmış onun gibi desenli falan değil. düz orjinal parça gibidir

mkoraykoseoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda ben tampon karlığı takdırdım.
istanbulda birkaç yere sordum mahalle aralarında bulunan tuningcilerde coğunda bizim araç için olmadığını belirtti. olan yer buldum pek güven vermedi. fiyat olarak 250-260 tl dediler sadece malzeme olarak 160 tl+boya+montaj olunca 250 yaparız demeye getirdiler.
Sonuç olarak bu ankarada meşhur olan karlıkçı halil var. google yazınca çıkıyor. gittim oraya adam direk çift egzoz olanı gösterdi. bende araç orjinal tek egzoz dedim. o zaman tekini kapatırız yani kalıbı ona göre dökeriz dedi. 2 gün sonra gel montaj yaparız dedi. 250 fiyat verdi 249 dahi düşmedi :)
kabul ettim 2 gün sonra gittim montaj yaptırdım. 6 aydır sorunsuz kullanıyorum. orjinal gibi pek farkı yok.
Not: Renk olarak istediğin renk boyarız dedi benim ön ve yanlarda siyah olduğu için mecbur siyah yaptırdım aracın rengi neyse istersen ona da boyatabiliyorsun.

Yukarıda arkadaş aracının resmini atmış onun gibi desenli falan değil. düz orjinal parça gibidir

Teşekkürler. Orjinali var diyorlar ve 500 liradan aşağı fiyat alamamıştım. Adapazarı'ndayım Ankara benim için biraz zor. Git-gel zaten 300'ü geçecek :)
Bilgilendirme için teşekkür ederim. :tesk:

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler. Orjinali var diyorlar ve 500 liradan aşağı fiyat alamamıştım. Adapazarı'ndayım Ankara benim için biraz zor. Git-gel zaten 300'ü geçecek :)
Bilgilendirme için teşekkür ederim. :tesk:

Adapazarında da bulunan tuning yerlerine git zaten bu yerler kendisi üretmiyor. sipariş usulu getiriyor sadece montaj kendisi yapıyor. Benim yaptığım gibi yaparsan 250 tl orjinal de 500 tl fiyatları var