VecTRa C kapı ve ayak aydınlatması yardım...

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi akrdaslar bu aralar boş vaktım var bu aydınlatma işini halledeyim dıyorum ama bir kac sorum olacak ayak aydınlatmasında gün ışıgı kullanayım dıyorum birde kapı aydınlatmalarında da kararsız kaldım gün ışıgımı yoksa beyaz mı ve ayrıca bunu uygulamış olan arkdasların kullandıgı malzemeleri ayzarsa sevınırım ve gozlemı olanlar varsa mesela ayak için kac cm kullansa ii olur aynı şekılde on ve arka kapılar ve tesisata kabloyu on tavan lambasından mı yoksa arka tavan lambasından mı alsam ii olur baya cok oldu ama yardımlarınızı beklıyorum şimdiden tşk :)

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
audi ayak aydınlatmasını beyaz kullanıyor çok hoş bir görüntüsü var florasan beyazı değil de biraz daha sarıya yakın bir rengi var bnce gün ışıından daha iyi

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
audi ayak aydınlatmasını beyaz kullanıyor çok hoş bir görüntüsü var florasan beyazı değil de biraz daha sarıya yakın bir rengi var bnce gün ışıından daha iyi

tşk ederım dostum bahsettiğin ışık kendi aracında ise bı kac foto paylaşabılırmısın

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yerınde olsam hazır tavan lambaları satılıyor. en kucuk boyundan alırdım. onları kapı içlerine montelerdim. buzlu cam olanlarından tercih et. gerekirse ampulu kucultursun. elektriği de sol direkten tavana gıden kablodan paralel çek.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda var şerit led kullandım benim iç aydınlatma beyaz olduğu için şerit ledi de beyaz kullandım komple bir bütünlük oluşutrsun diye .. çok orjinal oldu çok güzel görünüyor akşamları.. hiç bir şeyde gözükmüyor led falan tepe lambasından aldık elektriği kapılar açıldımı kapandımı ışıklarda yanıyor.. forumu araştırırsan bununla ilgili çok güzel bir konu vardı..