Vectra C Irmscher & R5 Baccara

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Maşallah güzel olmuş.

benim bu kasa vectralarla ilgili takıntım farların aynını transit connectlerdede görmem.
deneyen oldumu sanki aynı farlar.

enteresan geldi baktım nettende aynı gibi duruyorlar ama mercek falan olmadıkları için kasalar benziyor birbirlerine

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
bak olabilir ;? kaç para pm atarmısın link varsa

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
jant günceli
18" miglia f20
kumho ku31 - 225/45/18
Eibach 3cm Yay

25926324.jpg

32547500.jpg

34138828.jpg

81759696.jpg

Son düzenleme:

eegoistt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kaza bela vermesin. baya bi ugraşmışsın belli. tavan spoilerine ek olarak bağaj spoileri var, birbirlerini tamamlıyorlar, bende bir zamanlar 97 vectra cd vardı aynısını ona yaptırmak istemiştim fakat araba satılınca yaptıramadım. benımle irtibata gecersen sana o ruzgarlıgın senın arabandaki versiyonunun resmini göndereyim. hatta ekleyebilirsem buraya eklemeye çalışacağım. istersen erkaneren_80@hotmail.com adresine bir mail gönderirsen sana resmi gönderebilirim.

ömer88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi allah kaza bela vermesin orjinal jantlarını satıyomusun

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
allah kaza bela vermesin. baya bi ugraşmışsın belli. tavan spoilerine ek olarak bağaj spoileri var, birbirlerini tamamlıyorlar, bende bir zamanlar 97 vectra cd vardı aynısını ona yaptırmak istemiştim fakat araba satılınca yaptıramadım. benımle irtibata gecersen sana o ruzgarlıgın senın arabandaki versiyonunun resmini göndereyim. hatta ekleyebilirsem buraya eklemeye çalışacağım. istersen erkaneren_80@hotmail.com adresine bir mail gönderirsen sana resmi gönderebilirim.

arkasına OPC spoilerleri var geniş onlardan düşünüyordum ama araç komple irmscher şimdi onu eklemekte pek içime sinmiyor.

abi allah kaza bela vermesin orjinal jantlarını satıyomusun

yok satmam orjinalleri kalsın gerenk yok ;)