Vectra C icin DVD Sistemi

Serkan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Kendi capimda DVD sistemi kurmaya calistim. Sizinle paylasmak istedim. Bütün parcalari Ebay üzerinden Artirmaya girerek aldim. Ortalama bana maliyeti 500 Euroya mal oldu. Tamamen montaji bana aittir. Benden bu kadar sizce baska neler yapabilirim??

ön Klimanin altinda DVD oynaticisi, arkada iki Kafaligin icinde Display ayni zamanda dikiz aynada ekran hem DVD seyretmek hemde geri vitese bagli kamera ( Kamera arka tamponun ortasina taktim, ayrica park sesörleriyle uyumlu ) ayni zamanda Digital T uydu alicisi monte ettim. Ortalama 80 KM hizla giderken kanallari seyredebilme imkani sagliyor..

Ekli dosyalar

• vectra1.jpg
    vectra1.jpg
    89.9 KB · Görüntüleme: 85
  • vectra2.jpg
    vectra2.jpg
    90.3 KB · Görüntüleme: 74
  • vectra006.jpg
    vectra006.jpg
    87.8 KB · Görüntüleme: 74

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım forumda centrafuse diye arattır orda bu konuyu tartışıyoruz sanada fikir verir bende senin yapdığının aynısını yapdım ama senin o dvd koyduğun yere ben indash lcd monitor koydum torpidoda da laptop var çıkarttım şimdilik yenisi gelsin onları koyucam

gps aparatları v.b diğerlerinide ebaydan sipariş edicem az kaldı

kafalık olayını bende yapıcam çok istiyorum ama türkiyede çok pahalı ebaydan gelirkende gümrükde takılırmı korkusu var ebayda 50-60 dolara kaynıyor ama ben kafalıkları kaplamalı yapıcam böyle açıkda durmıycak arabayı sokağa park ediyroum çünkü..

sistemin çok güzel olmuş ben bir ara güneşlik lcd alıcakdım ama genelde van ve minübüs tarzı yüksek araçlarda çok güzel oluyormuş bizim ki gibi araçlarda zamanla aç kapa menteşeleri bozuluyor sırt pırt düşüyormuş bende indash almaya karar verdim lcd monitor tıpkı senin gibi yerleştirdim klima kontrolünün altına orjinal ve güzel duruyor...

kamerada çok güzel olmuş bende çok düşündümde saklamak lazım oda olmuyor o kamerayı gördümü hırsız direk aklına ilk gelicek şey bu arabada kamera varsa kesin bu kameranın bağlı olduğu kaliteli bir teyp de vardır olucakdır...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Montaj da sana aitmiş.Çok keyifli bi çalışma olmuştur.
İlk resimde çok seçemiyorum ama dvd oynatıcı sanki konsolda biraz sırıtmış gibi.
Aracı hırsızlardan korumak lazım.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet dvd ye çerçeve yaptırmamış ondan sırıtıyor..

korumanında tek yolu ya kapak yaptırıcak oraya özel yada benim gibi bez kep bere gibi şeylerle örtücek önünü..