Vectra C GTS

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski gt lere baktığımda yakıtının tofaşın tüplüsünün kadar olduğunu düşünüyorum.Düşünsenize bugün 350-450 krş yakıyo tofaşların %80 i.Bu da 50 krş yaksın.Vergiye gelince tabiki 1.6 ile arasında fark var.Benim maddi gücüm kaldırırdı o zamanlar alsaydım ama artık vergilerde kredi kartına taksit yapılıyor :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vergi demeyin abi yav heryerde deşiliyor yaram..allahın 2003 corsasına 340 lira vergi veriyorum altı aylık...
ne arabaları deptim de gittim bunu aldım....yürüse yürümez,bassan durmaz dizele göre yakar,tekerlek kulağının dibinde dönüyor...

ama arabayı nedense yolda görünce çok inceliyorlar :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vergi demeyin abi yav heryerde deşiliyor yaram..allahın 2003 corsasına 340 lira vergi veriyorum altı aylık...
ne arabaları deptim de gittim bunu aldım....yürüse yürümez,bassan durmaz dizele göre yakar,tekerlek kulağının dibinde dönüyor...

ama arabayı nedense yolda görünce çok inceliyorlar :)

3 gün önce mehmet şimşek dünyanın en az vrgi alan ülkesiyiz demişti. :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemal abi kriz de hep teğet geçiyor,işsizlikte yok zaten ülkede..

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caner 1000 tl ödüyorum tam düştü derken bu sene zam geldi birde...bende ödediğim vergiye yanıyorum gidip küçük motor araba alacan aslında 1000 tl yakıt koyup bincen...benzini sabitliyeceklermiş bilmem ne onu yapacaklarına kendileri bile inanmıyorlar zaten...bari gidip şu vergileri az indirsinler...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yıllık 1000 tl vergi ödeyeceksem inan ki V8 motorlu bir araç alır o verdiğim paranın hakkını da sağlam bir egzos sistemi ve yüksek devirle eşitlemeye çalışırım :D Ya da Mazda RX8 alıp keyfine bakıcaksın 1300c kategorisinde, varsın çok yaksın nasılsa vergisi çok düşük Wankel keyfi de bi başka olur

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi 60 binde yağ yakmaya başlayınca ozaman görüyon keyfi cereme yi :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yıllık 1000 tl vergi ödeyeceksem inan ki V8 motorlu bir araç alır o verdiğim paranın hakkını da sağlam bir egzos sistemi ve yüksek devirle eşitlemeye çalışırım :D Ya da Mazda RX8 alıp keyfine bakıcaksın 1300c kategorisinde, varsın çok yaksın nasılsa vergisi çok düşük Wankel keyfi de bi başka olur

RX8 in motorları araştırdığım kadarıyla 80.000-100.000 km arasında iflas ediyor ve bizim normal 4 zamanlılar gibi tamiri rektefiyesi olmuyor.Direk servisten sandık kırma sıfır motor atılıyor.Bu nedenle kendi segmentindeki araçlardan çok daha düşük piyasaya ship.Onu alacaksan 0 km alacaksın 40 bin olunca satıcaksın.50.000 i geçince elinde kalır.