Vectra C fren lambalarım sürekli yanıyor

Haci ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra c aracımın stop lambaları hiç sönmüyor fren müşürü sağlam ve müşürün kablosunu çıkarttığım halde yanmaya devam ediyor, bazen sönüyor 10 saniye sonra tekrar yanıyor bir türlü arızayı bulamadim bu konuda bilgisi olan arkadaşlarınım bilgisini bekliyorum lütfen yazarsanız sevinirim çok sinirlerim bozuldu

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tesisatta bir yerde kısa devre vardır. ampuller de problemli olabilir. led ampul vs uygulandıysa sorun çıkartabilir. oto elektrikçi çözer konuyu.

commigere

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
opel vectra c aracımın stop lambaları hiç sönmüyor fren müşürü sağlam ve müşürün kablosunu çıkarttığım halde yanmaya devam ediyor, bazen sönüyor 10 saniye sonra tekrar yanıyor bir türlü arızayı bulamadim bu konuda bilgisi olan arkadaşlarınım bilgisini bekliyorum lütfen yazarsanız sevinirim çok sinirlerim bozuldu
Geçen ben de bir Vectra C'de görmüştüm arkasından giderken Keşan, Malkara yolu arasında. Aracın rengi griydi sanırım. Fren lambalarının üçü de sürekli yanıyordu. O siz miydiniz acaba ?

Bir de fren müşürü frene basınca devreyi kesiyor olabilir. Sağlam bir müşür ile denemenizi tavsiye ederim.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haci ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisatta bir yerde kısa devre vardır. ampuller de problemli olabilir. led ampul vs uygulandıysa sorun çıkartabilir. oto elektrikçi çözer konuyu.

Led ampul 2 3 ay önce uygulandi sorun yeni ledlerden olacağını sanmıyorum

Haci ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen ben de bir Vectra C'de görmüştüm arkasından giderken Keşan, Malkara yolu arasında. Aracın rengi griydi sanırım. Fren lambalarının üçü de sürekli yanıyordu. O siz miydiniz acaba ?

Bir de fren müşürü frene basınca devreyi kesiyor olabilir. Sağlam bir müşür ile denemenizi tavsiye ederim.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 müşür ile denedik olmuyor ve ben Bursadayım sizin gördüğünüz ben değildim

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Led ampul 2 3 ay önce uygulandi sorun yeni ledlerden olacağını sanmıyorum
çin malı led komponentler. ne zaman arıza yapacağı belirsiz. sorunun kaynağı büyük ihtimal led ampuller. söküp normal ampulle deneyin. arıza tespiti yapmış olursunuz.

Haci ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çin malı led komponentler. ne zaman arıza yapacağı belirsiz. sorunun kaynağı büyük ihtimal led ampuller. söküp normal ampulle deneyin. arıza tespiti yapmış olursunuz.

Abi benim plaka ışıklari led ic aydinlatma led farlar sisler led hepsini sokucemmi simdi ben😊

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi benim plaka ışıklari led ic aydinlatma led farlar sisler led hepsini sokucemmi simdi ben😊
:)) o zaman bir oto elektrikçiye uğra. belki daha basit birşeydir. arızayı tespit ettir. opel in elektrik sistemi nazlıdır biraz.

Haci ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski konularda benim sorunun aynısını yaşayanlar var ama adam çözüm yazmamış