vectra c far karartma

cooper_2313

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba hayırlı akşamlar. vectra c aracımın farlarını karartmak ıstıyorum tavsiye ettiğiniz yer varmı ve ücreti hakkında bilginiz varmı . teşekkürler

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen c1 dir..C2 lerin zaten siyah değilmi ??
Ankarada tavsiye edebiliceğim yer yok , ancak tavsiyem şudurki açtırdığınızda çok iyi kapattırın..buğulanma yapıp canınızı sıkmasın..çok güzel olacağına inanıyorum.resimlerini bekliyoruz..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen c1 dir..C2 lerin zaten siyah değilmi ??
Ankarada tavsiye edebiliceğim yer yok , ancak tavsiyem şudurki açtırdığınızda çok iyi kapattırın..buğulanma yapıp canınızı sıkmasın..çok güzel olacağına inanıyorum.resimlerini bekliyoruz..
c2'ler genelde şeffaf. c1'lerinde edition donanımında var karartılmış farlar. ama sonradan yapılanlar pek hoş olmuyor. En azından bana göre vectra C1 kasaya olmuyor. c2 kasayada bi o kadar yakışan uygulamadır.

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+1..
Far karartma bence vectraların hepsine yakışıyor..

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astrama yapmıştım paylaşmıştım forumda da vectra ya takışmaz diye hiç yapmayım dedim bence yakışmıyo ben begenmedim

cooper_2313

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın yazmayı unuttum aracım 2004 model c1 . comfort model

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılmış örnek bir resim koyabilirmisiniz acaba ? b kasa yada yapabilirim daha önceden düşünmüştüm ama farı etkiler diye vazgeçmiştim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılmış örnek bir resim koyabilirmisiniz acaba ? b kasa yada yapabilirim daha önceden düşünmüştüm ama farı etkiler diye vazgeçmiştim.
farı boyamaktan bahsetmıyoruz hocam. farın içerisindeki nikelajlı kısım ısıya dayanıklı bir boya ile boyanıyor. astra g'nin enjoy donanımındaki gibi yada vectra c edition donanımındaki gibi oluyor. far camını boyarsanız görüş mutlaka düşer ama bu uygulamada herhangi bir sıkıntı olmuyor...

akcan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam şaşmazda ptt nın oraya gıttıgınde tabelasını göreceksın. 2002 stop diye bi yer var çok güzel yapıyor. gectıgımız hafta yaptırdım. 100 tl ye yapıyorlar.