vectra c dvd,navigasyon???

yyygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese ıyı gunler...2003 model vectraya dvd player takmak ıstıyorum.tabı bılgı ekranım ve dıreksıyon kumandalarımda calısmalı.tavsıye edebılecegınız urunler varmıdır?fıyatları nerelerdedır??bırde bılgı ekranını renklı yapabılırmıyım??fıkır veren arkadaşlara şımdıden tesekkurler...:)

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ucuz çin malları var piyasada. opel navigasyon diye yazarsanız google da çıkıyor. forumda kullananlar da var. ses ve görüntü sistemleri başlığı altında bir konu olması lazım. ama bunun dışında sanırım navitech cyclone flyaudio markaları da opeller için bu tür cihazlar üretiyor tabi fiyatları yüksek. hatta forumdan bir arkadaş en iyisinin flyaudio, sonra cyclone sonra diğerleri diye sıralamıştı. ve navitech sorunlu diye de belirtmişti diye hatırlıyorum.

yyygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler yavuz bır ınceleyelım bakalım

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben pek anlamam ama daha uygun fiyata olanlar da var sanki. tabi servisin verdiği fiyatların yanında bunlar ucuz kalıyo :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bunun benzerini ben aldım.
aracın soketine birebir uyuyor bağlantısı.
direksiyon kumandaları çalışıyor.
dvd okuyor.kart okuyor.usb ve ipod kontrol bağlantıları var.
geri görüş kamerası bağlanabiliyor.
bendeki modelde navigasyon ve analog tv de var.
aldığım modelin çerçevesi koyu gri.o nedenle corsaya renk olarak uymadı.araçtaki tüm parçaları ilk fırsatta piano black olarak boyayacağım.

yyygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haftaya ankaraya gıttıgımde bı ankaradan bakıcam yavuzun attıgı lınkte esatta bıyerden bahsedıyo.yoksa 1900 tl ye orjınal buldum yurt dısından turkce yukluyup gonderıyolar onu alırım artık.